کینگ سایز در داروخانه
راههای بزرگ کردن الت در مردان

خرید کرم کینگ سایز داروی جدید برای بزرگ کردن الت در مردان

کرم کینگ سایز با تحریک بافت نرم در آلت تناسلی کار می کند که به نوبه خود موجب افزایش جریان خون شده کلفتی و دارازی الت تناسلی را به ارمغان می آورد .

با مصرف مرتب این کرم مالشی درخشندگی و زیبایی الت تناسلی نیز امکان پذیر خواهد بود

به دلیل نحوه استفاده تماس بیرونی که این درمان کننده کوتاهی الت مردانه دارد در سال های اخیر تبدیل به یکی از پرفروشترین و معروف ترین داروهای جنسی جهان شده است.

از این محصول  همچنین میتواند بعنوان یک محصول تاخیری عمل کرده و زود انزالی در مردان را درمان کند .

کینگ سایز اصل
بزرگ کننده الت

کرم کینگ سایز یک پماد گیاهی است که موجب افزایش اندازه الت و درمان نعوظ زود هنگام در مردان میشود

ساخت کمپانی آلمانی از سری محصولات اینورما

با استفاده از کرم کینگ سایز سریعتر از هر دارویی شاهد بزرگی ،کلفتی و درمان زود انزالی خواهید بود

این دارو با بهره گیری از اخرین متد های طب گیاهی در خون رسانی به بافت های الت تناسلی مردان تاثیر بسزایی دارد.

کرم کینگ سایز سرعت گردش خون را در اندام تناسلی مردان افزایش داده تعداد مویرگها را گسترش میبخشد تحرکات قوای جنسی را افزایش داده و تولد جنسیت را بهمراه خواهد داشت

معرفی کرم کینگ سایز اصل آلمان

کرم کینگ سایز اصل یک کرم تقویت کننده مردانه است که برای درمان مشکلات سلامت جنسی در مردان استفاده می شود. این محصول در آلمان تولید می شود که به طور موثر اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد. به افزایش اندازه آلت تناسلی و تقویت آن کمک می کند.

کرم کینگ سایز با عصاره های گیاهی و دیگر گیاهان طبیعی فرموله شده است که استفاده از کرم تقویت کننده مردانه را بی خطر می کند. برای افزایش طول و دور آلت تناسلی به طور موثر مفید است. این یکی از موثرترین کرم های تقویت کننده مردانه است که آلت تناسلی را بزرگ، ضخیم و قوی می کند. همچنین باعث استحکام و ضخامت آلت تناسلی همراه با بزرگ شدن می شود. با ترمیم بافت های آسیب دیده در رگ های خونی و با گشاد کردن دیواره رگ ها به تنظیم جریان خون به آلت تناسلی کمک می کند.

این کمک می‌کند تا خون بیشتری از رگ‌ها جریان یابد که به پر شدن حفره‌های آلت تناسلی از خون کمک می‌کند. این مقدار بیشتر خون، مواد مغذی و عناصر ضروری را که در رشد آلت تناسلی مورد نیاز است، فراهم می کند.  کرم کینگ سایز محصولی از کمپانی لارگو بوده که به افزایش سایز 3-4 اینچ آلت تناسلی کمک می کند. همچنین مدت زمان جنسی را افزایش می دهد و سلامت جنسی را همراه با افزایش سایز آلت تناسلی بهبود می بخشد. ترکیبات گیاهی موجود در فرمول کرم لارگو برای سلامتی مفید بوده و به طور موثر سایز آلت تناسلی را بدون هیچ گونه اثر مضر افزایش می دهد.

 • حجم هر تیوب از کرم لارگو معادل 40 میلی لیتر میباشد. در صورت استفاده صحیح ، هر تیوب از کرم لارگو را میتوان به مدت 6 هفته استفاده نمود.
 • شما میتوانید در حدود 3 تا 8 سانتی متر درازا از این پماد انتظار داشته باشید.
 • پمادی است 100% بی خطر و با فرمول طبیعی که مخصوص بزرگ کردن آ.ل.ت آقایان میباشد.
 • افراد 18 تا 60 سال کاندیدای استفاده از این کرم کاملا گیاهی میباشند .
 • 1.5 سانت کلفتی الت با کرم کینگ سایز ارتقاع پیدا میکند

ترکیبات سازنده کرم کینگ سایز

Paraffinium Liquidum، Cetyl Alcohol، Parfum، Capsicum Frutescens، Isopropyl Nicotinate، Limonene، Hydroxycitronellal، Citral، Linalool، Alpha-Isomethyl Lonone، Butylphenyl Methylpropional، Citronellol، Benzil Salicylate، Coumarin، Isoeugenol، Benzyl Benzoate، Geraniol، Amyl Cinnamal، هگزیل سینامال، Evernia Prunastri (Oakmoss) عصاره

 کرم کینگ سایز ساخت کشور آلمان بوده که به شهرت جهانی رسید

امروز کمتر کسی پیدا میشود که اسم کینگ سایز را تا بحال نشنیده باشد

کرم گیاهی کینگ سایز کاملا اورجینال المانی و مجوز رسمی از اتحادیه غذا و داروی اروپا و امریکا را داراست

جدا از خرید کرم گیاهی کینگ سایز از فضای پیاده رو که نسخه قاچاقی بوده و ساخت کشورهایی همچون پاکستان میباشد خودداری فرمایید

نحوه مصرف صحیح دارو و عملکرد ان توسط کارشناسان امر فروش بطور کاملا رایگان به شما دوستان گرانقدر عرضه میگردد

کینگ سایز چیست؟

از قدیمی ترین نام در صنعت، اینورما لارگو را برای شما به ارمغان می آورد! کرم کینگ سایز برای مردان یک فرمول سریع الاثر است که به طور موثر ظرفیت نعوظ شما را افزایش می دهد. کینگ سایز اصل برای مردان به راحتی جذب آلت تناسلی می شود و حداکثر نتایج را در عرض چند روز تضمین می کند.

ویژگی هایی که کرم کینگ سایز را محبوب کرده است

1. افزودن به درازا، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر

 2. اضافه کردن به حالت راست شدن هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختی سخره یاد می شود

 3. تسلط بر قدرت و کیفیت نزدیکی و جلب رضایت شریک شما

4. رسیدن به اوج لذت (ا.و.ر.گ.ا.س.م) شدید تر، فشرده تر و قوی تر

 5. بزرگ کننده سایز آلت تناسلی به شکل دائمی، بی خطر، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد (اصلی ترین اثر پماد)

 6. درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی (Stress & Anxiety) به علت پیدا کردن اعتماد به نفس از داشتن آلتی خوش سایز

 7. خون رسانی بهتر به آلت تناسلی شما

 8. بالابرنده  شور جوانی (Vigor) و احساس شادابی

 9. افزایش میزان و شدت جریان خون رسانی در (اندامهاى تناسلى) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند

 10. دوره مصرف این کرم بین 8 تا 12 هفته می باشد و …

عوارض کرم کینگ سایز

کینگ سایز عوارض جانبی ندارد : کرم کینگ سایز King Size سالیان طولانی است که در سراسر جهان، به خصوص اروپا مورد استفاده قرار گرفته و هیچگونه عوارض جانبی برای آن گزارش نشده است.ترکیات کاملا گیاهی هستندنظیر: Cetyl Alcohol، Parfum، Capsicum Frutescens، Isopropyl

فروش داروی کینگ سایز خراجی
روش های بزرگ کردن الت بت کینگ سایز

داروی بزرگ ساز الت کرم کینگ سایز محصول جدید کمپانی آلمانی Inverma بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین محصولات در جهت رفع مشکلات جنسی در آقایان مورد استفاده قرار میگیرد.

کرم کینگ سایز دارای موادی است که پس از جذب توسط پوست، گردش خون را در ناحیه مورد استعمال به شدت افزایش می دهد. همانطور که می دانید عمده حجم آلت مردانه توسط بافت اسفنجی شکل و خون پذیر کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) اشغال شده است. عملکرد کرم لارگو به نحوی است که با افزایش جریان خون در بافت یاد شده سبب تکثیر سلولی، افزایش ظرفیت خون پذیری و توسعه بافت مذکور شده و در نهایت نتایجی را همچون افزایش سایز آلت بهبود وضعیت ش.ق پذیری و … را به همراه دارد.

روش مصرف کینگ سایز
طریقه استفاده از کینگ سایز چگونه است

روش استفاده از کرم کینگ سایز

ابتدا آلت تناسلی خود را با آب گرم و صابون به خوبی شسته و آن را به صورت کامل خشک کنید. سپس آ.ل.ت خود را با مقداری کرم چرب کرده و آن را به آرامی ماساژ دهید تا محتویات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعالیت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دریافت نتیجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهید.کینگ سایز براحتی جذب پوست الت تناسلی میشود .

تغییر شفافیت الت تناسلی در روزها اول استفاده مخصوص خواهد بود که حس خوبی را به مصرف کننده دست خواهد داد هنگام استفاده از کرم کینگ سایز نیازی به شق سازی الت نمیباشد میتوانید در همه حالت از این محصول استفاده فرمایید و بعد حدود دو الی سه ساعت با آب گرم و صابون شستشو فرمایید و با حوله خشک نمایید.لطفا زمان هایی از کرم کینگ سایز استفاده فرمایید که با رابطه جنسی تداخل زمانی نداشته باشد .

داروخانه فعال اینترنتی هادی طب تنها نسخه های اصل محصولات زناشویی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد لذت توصیه میکنیم نسخه آلمانی را که در این پیج برای شما فراهم نموده ایم را طبق اطلاعات تکمیل تر کارشناسان امر فروش شرکت استفاده فرمایید.

زمان جواب دهی کینگ سایز

با توجه به گزارش های دریافتی از سوی افرادی که اقدام به مصرف این کرم نموده اند ، انتظار می رود که نتایج استعمال کرم کینگ سایز از پایان هفته دوم نمایان شود. لذا آنچه کمپانی سازنده توصیه کرده است ، استعمال کرم مذکور به مدت 8 الی 12 هفته میباشد.

فواید استفاده از کرم کینگ سایز

 درمان انزال زودرس در طولانی مدتشفاف شدن پوست عضو تناسلی
افزایش شور جوانی (Vigor) و احساس شادابی
افزایش قدرت اورگاسم یا اوج لذت جنسی
بهبود سرعت گردش خون در اندام تناسلی که بهبود وضعیت جنسی فرد را به همراه دارد
این کرم ۱۰۰درصد گیاهی بوده وهیچ گونه عوارض جانبی ندارد
 محبوب ترین و قدرتمندترین محصول جهت درمان مشکلات جنسی آقایان
کرم لارگو:بزرگ کننده و طویل کننده عضو تناسلی آقایان با ایجاد تاخیر در نعوظ
تسلط نسبی بر مدت زمان نزدیکی، افزایش گردش خون موضعی، افزایش نعوظ شق پذیری

کرم لارگو بهتر است یا کینگ سایز

برای پاسخ به این سوال بهتر است کمی درباره کرم لارگو نیز بدانید.

کرم لارگو چیست؟کرم لارگو جریان خون را در بافت های الت تناسلی افزایش داده و با تکسیر سلولی و توسعه بافت مذکور نتایجی مثل افزایش سایز الت آقایان و ..را بهمراه دارد .

هر دو از تولیدات شرکت inverma در آلمان میباشند. کرم های کینگ سایز نیز حتی در لیبل خود دارای آرم های لارگو میباشد .

اولین تولید این شرکت لارگو نام داشت که بعدها نسخه های جدیدتری با عنوان کینگ سایزها توسط این شرکت آلمانی تولید گردید.

این شرکت کینگ سایز را در قالب درمان مشکلات 4 گانه تولید کرد که در چهار مشکل جنسی میتوانست به مردان کمک کند.

اگر چه در ابتدا کینگ سایزها کمی نسخه کاملتری محسوب میشدن اما این شرکت در اقدامی جالب نسخه نوستالژی لارگو را بهبود داده و با مشخصاتی جدیدتر روانه بازار کرد.

بصورت کلی میتوان هر دو دارو را در یک سطح دانست و شما میتوانید بنا به سلیقه خود محصول مورد نظر را سفارش فرمایید (سخه لارگو نیز در داروخانه هادی طب موجود میباشد).

آیا این محصول افزایش سایز موثر است

مسلما میتواند یک روش جایگزین برای انواع قرص های بزرگ کننده الت دنیا باشد و یا حتی دستگاههای تنظیم عملکرد جنسی.

از لحاظ مالی نیز کینگ سایز های همیشه بصرفه تر هستند و عملکردی بالاتر از توان خود را نشان میدهند.

نکته جالب در مورد این روش مصرف آن است که هیچ تداخل مصرفی در این دارو دیده نمیشود و هر کسی میتواند از این محصول استفاده کند حتی مردان کهن سالی که نعوظ خود را از دست رفته میدانند.

کرم کینگ سایز میتواند یک بهبود دهنده انزال و البته یک محصول بهداشتی سالم برای کمدهای مردانه باشد ، تولید داروهای جنسی جدید کمی از جذابیت خرید این دارو در سالهای اخیر کاست اما وقتی نتایج مثبت است پس کماکان میتوان به این نسخه اعتماد کرد. نظرات در مورد کرم کینگ سایز همواره جالب و شنیدنی بوده است و هنوز مردان زیادی وجود دارند که عنوان میکنند این یک ایده بسیار شگفت انگیز است.

کرم کینگ سایز اصل یک فرمول کلاسیک بی انتها و آزمایش شده برای تقویت رشد و بزرگ شدن بافت ها است. اندازه نعوظ شما به تعدادی دستور در طول میل جنسی بستگی دارد. با استفاده منظم از این کرم، کرم بزرگ کننده کینگ سایز باعث بهبود سطح نعوظ شما می شود و همچنین باعث افزایش سایز شل می شود.

بیشتر بخوانید : قرص ویگرکس پلاس اصل

کرم کینگ سایز را از کجا تهیه کنیم

ما مدت هاست که در داروخانه هادی طب برای این برند مشتریان خاص را داریم و حتی قبل از اینکه این دارو را تهیه کنیم افراد در مورد خواص این کرم معجزه آسای جنسی از ما سوال و درخواست موجود شدن میکردند .

مفتخریم که تاکنون صدها تیوب از این محصول را به دوستان و مشتریان خود عرضه نموده اید .

چنانچه در مورد کرم های کینگ سایز شنیده اید یا میخواهید سطح اطلاعات خود را در این باره ارتقاع دهید ما میتوانیم یک مشاوره کامل در این باره را در اختیارتان قرار دهیم.

کرم کینگ سایز چقدر سریع کار خواهد کرد؟

روزانه یک یا دو بار از کینگ سایز استفاده کنید و در عرض 15 روز تغییرات قابل توجهی در آلت تناسلی خود مشاهده خواهید کرد.

فرمول کلاسیک بی انتها و آزمایش شده کینگ سایز برای تشویق انبساط و رشد بافت کار می کند. با ماساژ کرم کینگ سایز 4 کاره روی آلت تناسلی خود، کرم به سرعت و به طور موثر جریان خون طبیعی را به آلت تناسلی و اتاق های نعوظ افزایش می دهد. این افزایش سطح خون، مویرگ‌های آلت تناسلی شما را منبسط می‌کند و نعوظ بزرگ‌تر و ضخیم‌تری به شما می‌دهد. با استفاده مکرر از کرم کینگ سایز اصل، کیفیت نعوظ خود را بهبود می بخشید و اندازه شل را برای همیشه افزایش می دهید.

کینگ سایز هیمشه یک انتخاب هوشمند از بین صدها برند معروف دنیا بوده است که بنظر میرسد از چشم شما دور مانده . چنانچه تمایل به داشتن این محصول آلمانی را در کمد بهداشنی خود دارید کافیست از لینک زیر استفاده فرمایید .

قیمت کرم کینگ سایز 370000 تومان


محصول پیشنهادی های طب برای مردانی که با کمبود اسپرم مواجهند>> سمنکس آمریکایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 40 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

34 دیدگاه

  • haditeb

   سلام جناب موسوی ما ارسال به کلیه شهرهای کشور رو انجام میدیم و جهت حفظ حریم خصوصی داروها در بسته های نامتعارفی ارسال میگردند همچنین میتوانید محصول خریداری خود را در مرکز ادارات پست یا تیپاکس نیز دریافت فرمایید چنانچه مایل به دریافت درب منزل نباشید

    • haditeb

     با سلام این امکان برای عزیزانی که در تهران هستند بله فراهمه ..چون سفارشات بالاس و گاهی ما عزیزان رو در شهرستانها پیدا نمیکنیم تا بسته رو تحویل بگیرن برای همین داروخونه متحمل ضررهای مالی میشه به همین دلیل نه تنها ما بلکه تمامی داروخانه های اینترنتی فعلا پرداخت درب منزل رو کنسل کردن .دوستان عزیز توجه داشته باشن ما یک بخش پیگیری مرسوله رو در داروخونه قرار دادیم در صورتی که بسته ها تاخیر داشته باشن سریعا کد پیگیری براشون ارسال میشه تا براحتی از مراکز پست شهرستانها برای دریافت داروشون اقدام کنن .

 • مجید

  سلام
  من امکان خرید اینترنتی را به هیج وجه ندارم فقط میتونم به صورت حضوری بیام و خرید کنم منزلم هم در تهران است و مشکلی از بابت حضور در هیچ آدرس دا ندارم
  ممنون میشم من و راهنمایی کنید
  با تشکر

  • haditeb

   سلام مجید جان
   لطفا موقع ثبت سفارش فیلد آدرس رو فقط تهران وارد نمایید تا کارشناسان فروش داروخانه شما را در این خصوص راهنمایی فرمایند

  • haditeb

   سلام و درود مشتری گرامی
   ضمین تشکر از انتخاب شما قیمت کرم کینگ سایز نسخه آلمانی برای شما 110000 تومان میباشد که بصورت کاملا تخصصی نحوه مصرف درست دارو خدمت شما آموزش داده میشود .. میتوانید از لینک چشمک زن خرید انلاین اقدام به ثبت سفارش فرمایید .

  • haditeb

   سلام عزیزان توجه داشته باشند درخواست ها بصورت فرم های سفارش دریافت و با تایید تلفنی ارسال میشوند لذا یک سفارش به معنای خرید نهایی نیس

  • haditeb

   سلام هیچ نسخه فیکی رو نمیتونید تو داروخانه هادی طب پیدا کنید .. همه داروها با مارک های معتبر ارائه میشوند

 • viki

  سلام…گفته شده کرم کینگ سایز چندساله جمع شده و تو هیچ داروخونه ای نیست و کسایی هم که دارن به طورقاچاق وارد میکنن…تو سایت شما گفته شده اثر دائمیه ولی بعضی سایت های دیگه تاثیر لحظه ای و موقت رو گفتن…همین کرم با همین لوگو….میشه لطفا کمی توضیح بدید؟ممنون

  • haditeb

   سلام منبع این اطلاعات شما کجاست دوست عزیز !!!
   ما این داروخونه رو تاسیس کردیم اولا جلوی داروهای فیک رو بگیریم و دوم اینکه اطلاعات بروشوری داروهای برند رو برای مردم عزیزمون ارایه بدیم .
   حدود 10 سال پیش خرید کرم کینگ سایز فوق العاده بالا بود اما در واقع تنوع محصولات جنسی در تعداد انگشت شماری محصول خلاصه میشد .. الان میشه گفت خواص کرم دوقلوی سیاه سفید که در داروخونه ما موجود هس قویتر از کینگ سایز عمل میکنه اما به افرادی که برای اولین بار میخوان با روشهای پماد درمانی نسبت به افزایش سایز الت اقدام کنند ما کینگ سایز رو پیشنهاد میدیم در صورتی که نتونستید به اندازه دلخواه برسید (که معمولا 80 درصد مشتریامون میرسن ) میتونید یک دوز مصرفی بالاتری رو از ما بخواهید .. متشکرم چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید اقدام به ثبت سفارش فرمایید و در صورت متقاعد شدن خرید خود را نهایی کرده یا یک محصول دیگر را سفارش فرمایید

 • مظفر فرجی

  با سلام،بنده از محمودآباد مازندران سفارش کرم جگوار را دادم. همکارانتان تماس گرفتند و گفتند که مبلغ را اول واریز کنم، چه جوریه که مبلغ را اول طلب میکنن در صورتی که سفارش به دستم نرسیده،معمولا هنگام تحویل سفارش مامور پست مبلغ را دریافت میکنه،،،،لطفا برام روشن کنید،،،ممنون

  • haditeb

   با سلام جناب فرجی عزیز
   معمولا دیگه خرید به این صورته شما از هر داروخانه اینترنتی هم خرید داشته باشید این شیوه خرید رو عنوان میکنن . دلیل اینکار اینه که عده ای وقت داروخونه رو میگیرن و بعد از ارسال درب منزلشون بسته رو عودت داده و باعث خسارت داروخونه میشن و در رتبه بعدی اینکه ما واقعا با حجم بالای سفارشات مواجهیم و اینکه دارو با جنس های دیگه فرق داره نمیشه پس از طی مسافت طولانی همون دارو رو گرفته و به یه مشتری دیگه فرستاد خصوصا اینکه بعضی از داروهامون در شرایط خاصی نگهداری میشن ..متشکرم

  • haditeb

   سلام مشتری عزیز بستگی به نیاز شما داره توضیحات رو لطفا مرور فرمایید ما نیز در گفتگوی تلفنی میتونیم شمارو بیشتر راهنمایی کنیم

 • حسین

  آیا داروی قویتر از کینگ سایز دوار دارید برای افزایش طول و قطر آلت اگه دارید اطلاعات و قیمت بفرمایید

  • haditeb

   با سلام بستگی به شیوه ای داره که شما میخواین برای درمان استفاده کنید .. داروهای زیادی داریم که از قسمت دسته بندی میتونید پیدا کرده و مطالعه فرمایید ..کرم هایی نظیر جگوار و سیاه و سفید نسبت به کینگ سایز میتونن قویتر عمل کنن در مواردی اما کینگ سایز یک برند قوی هس که پرطرفدار بوده همیشه و البته یکسری قرص نظیر اروس ویگور یا پروسالوشن میتونه براتون بهتر باشه .

 • محمد

  سلام من نمیخام محصول بیاد جلو در خونم و کسی با خبر بشه
  امکانش هست فقط اسم استان و شهرستان رو وارد کنم بعد محصول بیاد پست بعد من خودم برم از پست بگیرمش؟؟

  • حامد

   با سلام،امکانش هست که کرم کینگ سایز با شارک پاور به صورت همزمان مصرف بشن تا نتیجه گیری بیشتری داشته باشیم یا برای بار اول همون کینگ سایز کافی هست؟ اگر بخواییم هر دو رو با هم مصرف کنیم ،مثلا روزی یک بار کینگ سایز و یک بار شارک پاور نتیجه بهتری میتوان گرفت؟ چقدر طول میکشه محصول به دستمون برسه؟

   • haditeb

    سلام ساکنین تهران کرج همون روز بقیه عزیزان در 6 روز کاری.. نیازی به هزینه اضافی نیس کینگ خودش جواب میده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *