خرید انلاین قرص ویگرکس
قرص بزرگ کننده الت

خرید قرص ویگرکس پلاس اصل بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

قرص ویگرکس پلاس اصل مناسب مردانی است که آشکارا از کمبود قوای جنسی بخصوص کوتاهی الت تناسلی رنج میبرند ،این دارو میتواند در بخش های مختلف جنسی به آنان کمک کند.

قرص ویگرکس پلاس میتواند با افزایش میل جنسی و تقویت قوای جنسی مردان با ویتامین های طبیعی باعث افزایش اندازه الت تناسلی در آنان شود .

ویگرکس پلاس برگرفته شده از یکسری گیاهان دارویی کم یاب در دنیاست نظیر گینگو بلیبا،بیوپریننودامینه

وظیفه اصلی داروخانه هادی طب فراهم آوردن نسخه اصل داروهای جنسی میباشد در اینجا شما را با ویژگی های کلی ویگرکس پلاس آشنا خواهیم کرد

قرص ویگرکس پلاس اصل بزرگ کننده فوری الت
قرص توانبخش جنسی ویگرکس پلاس برای مردان

قرص ویگرکس پلاس برای چیست؟

قرص ویگرکس پلاس از برندهای باکیفیت داروهای جنسی در دنیاست تحت نظر شرکت بیوپک کانادا تولید میگردد برخلاف اطلاعات ناقص در فضای مجازی ویگرکس با مارک امریکایی یا اسیایی موجود نمیباشد و اینها یکسری فیک با تبلیغات اینترنتی میباشند .

هدف اصلی ویگرکس کمک به بزرگسازی اندام تناسلی است این به غدد جنسی افراد مربوط میشود نه به تناسب اندام بارها دیده ایم افراد با قد و هیکلی درشت اما در بازه جنسی حرفی برای گفتن نداشته اند و برعکس.

قرص ویگرکس تنظیم کننده استاندارد خون رسانی به بافت الت تناسلی مردانه با مدیریت سیستم اعصاب مرکزی میباشد .

این گیاه جنسی دارویی کمک میکند تا اعصاب انسان پاسخ مناسبی در مواجهه مردان در برابر برانگیختگی های جنسی داشته باشند.

افزایش توان جنسی موضوع بسیار مهم بعدیست که برخلاف تصور عموم به بعد از برقراری رابطه جنسی نیز مربوط میشود، اثراتی که تاثیر پذیر میباشند نظیر سستی ،شلی بیش از اندازه الت تناسلی ، درد کمر و غیره وظیفه ویگرکس در درجه دوم بهینه سازی سریع اندام تناسلی میباشد .

مشخصات ویگرکس اصل
دلیل انتخاب ویگرکس کانادایی

تشخیص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی

سایت های معتبر جهانی با پیگیری از اتحادیه غذا و داروی اروپا نسخه کانادایی را اورجینال این محصول میدانند.

اگرچه محصول امریکایی در فضای پیاده رو متاسفانه بعنوان نسخه درجه 1 قالب مشتریان  شده است .

ما نماینده فعال ویگرکس پلاس نسخه کانادایی در ایران میباشیم و محصول را با لیبل و مراقبت های کادر تخصصی شرکت داروخانه ای هادی طب در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و تاکنون عارضه یا آلرژی خاصی از مشتریان خود دریافت نکرده ایم.

تارخچه قرص ویگرکس پلاس اصل

ویگرکس از سال 2001 تاکنون در صدر بهترین داروهای جنسی دنیا همواره رقابتی تنگاتنگی با محصول دیگر جنسی(قرص مگنارکس پلاس) داشته است.

این محصول جنسی ابتدا با عناوینی همچون ویگرکس و ویگارکس و همینک با عنوان تجاری ویگرکس پلاس ارائه میگردد .

پسوند پلاس چسبیده به ویگرکس نیز بدلیل اضافه شدنی خصوصیاتی چون کنترل نعوظ در مردان میباشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

بخوانید 8 ویژگی برتر درمانی بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه ویگرکس

 1. بزرگ کردن میزان اندازه الت به لحاظ طولی مابین 3 تا 12 سانت
 2. افزایش میزان کلفتی الت مابین 1.5 تا 2 سانت
 3. کاهش قابل ملاحظه سستی های بعد انزال
 4. کمک به فرآیند بازتولید اسپرم در مردان
 5. افزایش شور جنسی بعد از مصرف دارو
 6. تقویت سیستم مرکزی اعصاب جنسی
 7. افزایش قدرت جنسی مردان در برابر برانگیختگی جنسی
 8. بهبود طول مدت رابطه جنسی به بیش از 45 دقیقه
 9. تکمیل نعوظ در مردان

مقدار مصرف قرص ویگرکس پلاس اصل

در مقدار مصرف بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه بایستی موارد زیر را در نظر گرفت :

 • وزن افراد
 • سن افراد
 • سبک زندگی و قوای جنسی

اگر چه کارشناسان ما هنگام مشاوره تلفنی درباره قرص ویگرکس پلاس اصل بشما طریقه مصرف را بطور کامل شرح خواهند داد اما بصورت نرمال میتوانید با دو عدد در روز همراه باصرف وعده غذایی با فاصله 12 ساعته درمان را شروع فرمایید .

از هفته دوم به مراتب میتوان دارو را تا سه عدد پس از سه وعده غذایی افزایش داد و اما چنانچه شما دچار وزن زیر 60 کیلوگرمی هستید فقط مصرف یک حبه از ویگرکس پلاس برای شما کافی بنظر میرسد .

اگر میخواهید درمان را با قرص ویگرکس پلاس شروع کنید مطمئن باشید که ابتدا خوب غذا میخورید و ورزش میکنید زیرا شما با یک قرص انرژی زای جنسی مواجهید و بایستی تغذیه مناسب را در اولویت خود قرار دهید .

بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

مسلما بیشتر استفاده کننده گان قرص ویگرکس پلاس افرادی هستند که بدنبال افزایش میزان اندازه الت تناسلی خود هستند .

فرمولاسیون این دارو بیش از  10سال در حال تحقیق میباشد و هر ساله سعی در بهبود ویژگی های مثبت نهفته در ان هستند و همه ساله ترکیبی از ترکیبات برای بروز کردن این محصول برش داده شده است.

این نسخه دارویی را اکثر مردان در کشورهای توسعه یافته اروپایی استفاده میکنند.

تعداد استفاده کنندگان این قرص بزرگ کننده الت در ایران  نیز کم نمیباشند پس شما نیز با انتخاب ویگرکس پلاس به این راز نهفنه پی ببرید.

در داروخانه هادی طب شما میتوانید این بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه را براحتی خرید فرمایید و از راهتمایی های مفصل رایگان درباره قرص ویگرکس اصل بهره مند شوید .

اینکه چرا نسخه هایی از قرص ویگرکس غیر از نسخه کانادایی در وب سایتها و داروخانه های شهر توزیع گردیده و هیچگونه نظارتی بر روی آنها صورت نمیپذیرد سوال مهمی هست که فعلا ما نیز جواب قانع کننده ای تا بحال دریافت نموده ایم .

وقتی قرص ویگرکس سازنده شرکت بیوپک کانادا از fda مجوز فروش را دریافت مینماید چرا نسخه هایی نظیر آمریکایی و حتی آسیایی نیز در بازار موجود میباشند !!!

برای این ادعای ما سایت های معتبر جهانی در اختیار شما قرار دارد که میتوانید کمی بیشتر نیز تحقیق نمونده و بصورت دقیق تر و علمی تر و البته که بدون عوارض جانبی درمان خود را شروع کنید .

مواد سازنده ای که در قرص بزرگ کننده الت ویگرکس کانادایی وجود دارد با مواد سازنده شرکت های دیگر متفاوت میباشد.

کم یا زیاد کردن یک ترکیب به قرص ویگرکس میتواند هزینه ای جبران ناپذیر برای یک مصرف کننده را رقم بزند .

عملکرد علمی قرص ویگرکس پلاس اصل

فرمولاسیون و مواد تشکیل دهنده طبیعی  داروی ویگرکس پلاس می تواند سیستم عصبی را تحریک و استرس را کاهش دهد.

عصاره توت، زالزالک و جنسینگ آسیایی موجود در این مکمل می توانند سرعت انتقال جریان خون به عروق آلت تناسلی و رگی که وظیفه تعادل جنسی آلت تناسلی هستند را افزایش بخشند که افزایش جریان خون باعث نشاط و شادابی شما شده و امکان تجربه کاملا جدیدی از رابطه نزدیکی را به شما به ارمغان می آورد.

قرص ویگرکس پلاس بعنوان یک تسکین دهنده فشار روانی جنسی در مردان بالغ عمل کرده و در دفع هر گونه اضطراب کمک میکند.

روند درمانی ویگرکس پلاس را میتوان از لحاظ روانشناسی کاملا مثبت تلقی نمود .

افزایش سطح انرژی بدن و بهبود میل به برقراری روابط جنسی از دیگر فواید مصرف این داروی کانادایی جنسی است.

فروش ویگرکس پلاس
خرید اینترنتی قرص ویگرکس

عوارض قرص ویگرکس پلاس

خوشبختانه ما در این بخش دارویی را برای شما فراهم آورده ایم که تمامی معیارهای سطح اول کیفیت را داراست مواد تماما گیاهیست که میتواند استرس های افراد را نسبت به بروز عوارض احتمالی کنترل کند .

ما اطلاعات تازه ای را در رابطه با ویگرکس پلاس بدست اورده ایم که نشان میدهد شرکت سازنده همچنین قدرت بالایی در ساخت داروهای ضد پیری داشته است تقریبا میتوان گفت قدرت شرکت سازنده از سال 2001 میلادی شروع شد .

در ساختار ترکیبات قرص ویگرکس پلاس اصل مواد شیمیایی دیده نمیشود در ادامه بصورتی خلاصه وار چند ترکیب بکار رفته در این دارو را برای شما بررسی میکنیم .

ترکیبات قرص ویگرکس پلاس اصل

دامیانا :دامیانا نوعی درختچه وحشی است که فقط در آمریکای مرکزی ، هند غربی و مکزیک می روید. این از خانواده Passifloraceae است.

دامیانا سالهاست که به عنوان دارو استفاده می شود. این ماده در افزایش تمایلات جنسی همراه با درمان شب ادراری ، سردرد ، افسردگی و مشکلات معده تخصص دارد. اما بیشتر این ماده به عنوان یک ماده غذایی عمل می کند که می توانید برای تقویت هورمون میل جنسی در بدن خود مصرف کنید.

دامیانا خون رسانی با اکسیژن به آلت تناسلی را افزایش می دهد.

جینسینگ سرخ آسیایی: ما در داروخانه هادی طب داروی مجزایی به همین نام نیز داریم .

قرص جنسینگ از همین گیاه آسیایی ساخته شده است . جینسینگ چیست؟جینسینگ از نادرترين و گرانترين گياهان است و در برخي مناطق چين و هند کاشته مي شود

عصاره پوست پوسته Muira Pauma این ماده اصلی “ریشه نعوظ” نیز نامیده می شود. Muira Pauma در مناطق آمازون پرورش می یابد و از چوب آن در ساخت داروها استفاده می شود.

این ماده تمام خصوصیات تبدیلیایی را دارد که میل جنسی را در مردان تقویت می کند.

دکتر ژاک وینبرگ یکبار در مورد 262 مردی که از مشکلات صمیمی رنج می بردند تحقیق کرد،نتایج آزمایش نشان داد که مویرا پائوما پارک توسط 65٪ از مردان در زمینه تسکین در انواع مشکلات جنسی تأیید شده است.

همچنین از دیگر ترکیبات شناخته شده موجود در قرص ویگرکس پلاس اصل میتوان به زالزالک بری،عصاره پوست Catuaba،عصاره برگ اپیمدیوم،جینکو بیلوبا و البته بیوپرین نیز اشاره کرد .

تاثیرات مثبت قرص ویگرکس پلاس بر روی اسپرم های مردانه

کیفیت یک اسپرم هست که موجب افزایش نشاط و لذت جنسی در فرد میشود .

کلیه توان جنسی در یک انزال موثر خلاصه میگردد اما وجود یک ترکیب بسیار غنی در ساختار ویگرکس پلاس است که باعث شده این دارو بتواند غدد جنسی را نیرومند سازد .

بارهای اسپرم در منی شما مسلما با این بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه افزایش پیدا میکند.

شما با شرایط جدیدی در بیضه هایتان مواجه میشوید که برای هیجانات جنسیتان بهتر است .

در چنین شرایط یادآوری برای رابطه جنسی بیشتر میشود و این یعنی درمان بی میلی جنسی .

به نقل از داروخانه فرزین طب به ترکیب اضافه شده Bioperine  در ساختار این دارو توجه فرمایید .

نقش Bioperine در قرص ویگرکس پلاس اصلی:

این یک کاتالیزور خارق العاده است که عملکرد سایر مواد فعال موجود در VigRX Plus را تسهیل می کند و به نوعی نقش یک رسانا را بازی می کند که به همه مواد اجازه می دهد هماهنگ عمل کنند.این هماهنگی میتواند در سیستم های عصبی و دستور انزال بسیار مهم تلقی گردد .

قرص ویگرگس بهتر است یا مگنارکس ؟

سیاست تولیدات دارویی در کشور کانادا و آمریکا(سازنده قرص مگنارکس ) کاملا متفاوت است .

در کشور آمریکا بیشتر سعی میکنند داروها را متناسب با هیجانات افراد تهیه نموده و به انزال های رویایی شدت بخشند حال تولیدات دارویی کانادا (ویگرکس پلاس)بیشتر افزایش قدرت ذهنی تقابل با میل جنسی را اولویت قرار میدهند و نیازی به رویا پردازی نیست .

بطور کلی میتوان این دو داروی برند را در یک سطح با کاربردی یکسان اما تجربه مصرف متفاوت در نظر گرفت .

اگر شما یک قوطی از مگنارکس را مصرف نموده و از ویگرکس پلاس بعنوان مکملی جهت تکامل درمان خود میخواهید استفاده فرمایید یا بالعکس بایستی کمی ناملایمات اغازین را در نظر بگیرید گرچه توصیه ما این است یک انتخاب از بین این دو دارو را داشته باشید .

ویگرکس میتواند شما را به آرامی وارد قدرت جنسی کند حال آنکه با مگنارکس شما کمی زودتر وارد این چالش میشوید اگر چه در پایان نتایج تقریبا مشابه خواهند بود .

از لحاظ ترکیبی هر دو دارای مشترکاتی نظیر جینسینگ در ساختار خود هستند .

چنانچه شما در بین دوراهی انتخاب بین این دوبرند هستید بایستی عنوان داریم چنانچه ما با کمبود یکی از این دو دارو در داروخانه هادی طب مواجه میشوید بلافاصله دیگری را به مشتریان خود پیشنهاد  میدهیم اما بعنوان معرفی میتوانیم عنوان کنیم که اگر دارای روحیه ای خشن و جنگجوتری هستید میتوانید مگنارکس را انتخاب نمایید و اما برای افراد با روحیات ملایم ویگرکس پلاس گزینه ای بهتر محسوب میگردد.

با توجه به اینکه داروهای جنسی ارتباط مستقیم با سیستم اعصاب مرکزی دارند لازم است شما قبل از خرید یک برند از حالات روحی خود کاملا مطلع باشید .

نظرات در مورد قرص ویگرکس

یکی از بارزترین دلایلی که قرص گیاهی ویگرکس پلاس اصل را بعنوان بهترین  مکمل افزایش قوای جنسی در دنیا معرفی میکندرضایت مصرف کنندگان از این دارو میباشد که باعث بهبود رابطه جنسی و افزایش میل جنسی آنها شده بدون آنکه عوارض جانبی برای آنها در بر داشته باشد.

هنگامی که این مکمل به طور منظم استفاده شود با توجه به مواد طبیعی موجود در آن به نشاط بیشتر منجر خواهد گردید .

مصرف کنندگان قرص ویگرکس پلاس اصل  عنوان نموده اند که هیچگونه فشارهای روانی را با این دارو تجربه نکرده اند .

چند ویژگی کلی دیگر از این بزرگ کننده فوری الت تناسلی مردانه

 • افزایش حجم ، قطر ، طول آلت
 • افزایش زمان نزدیکی و بهبود نارسایی نعوظی
 • بالا بردن گردش خون و نعوظ سخت تر
 • بهبود کامل بی میلی جنسی
 • افزایش خشم جنسی
 • عملکرد بهتر عضلات بدن در زمان دخول
 • کمک به اورگاسم لذت بخش در زنان
 • ایجاد شرایطی بهتر در روابط عاشقانه ذوجین
 • تمدید مهلت برای انزال شدن
 • امکان بودن ارسال به تمام نقاط ایران

آمار استفاده کننده گان محصول و نحوه مصرف داروی ویگرکس پلاس

نکته بارز دیگر محصول فوق میانگین بالای 80 درصد رضایت مشتری در ان میباشد که انگیزه شرکت کانادایی محصول را نسبت به بروز رسانی مداوم سالانه ترغیب کرده است اما در مورد نحوه مصرف این قرص کاملا گیاهی اجازه دهید کارشناسان فروش داروخانه پس از برسی وضعیت سنی و جنسی دقیق تر باشما به گفتگو بنشینند.

قرص ویگرکس پلاس قیمت

دارویی با این کیفیت خیلی جالب است که هنوز از مالیات دارویی در ایران در امان مانده است .

عکس قرص ویگرکس پلاس را با نرخ دلار روی پوسترهای برخی پزشکان ایرانی نیز شاهدیم .

ما هنگام واردات هر محصولی همیشه ویگرکس پلاس را نیز داریم زیرا تقاضا برای خریدش بالاست .

قیمت همان 325 تومان است که درماههای اخیر هنوز پابرجاست .

در هادی طب قرص ویگرکس پلاس را اصل میخرید و کمی نیز ارزان تر .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 45 میانگین: 4.4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

59 دیدگاه

 • Mr.admin

  سلام، این قرص بهتره یا قرص وایمکس؟ و اینکه واقعا دوازده سانت افزایش داشته تا حالا کسی یا که بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره؟

  • haditeb

   سلام دوست عزیز تبلیغات مد نظر داروخانه هادی طب نیست در مورد افزایش سایز الت متابولیسم غدد جنسی افراد متفاوت است شما درمان را شروع فرموده و شرح حال تغییرات اندام تناسلی خود را با ما درمیان بگذارید .در مورد ویگرکس ها چون یک داروی چند کاره محسوب میگردند میتواند ابتداعا ناتوانی جنسی را برطرف نموده و به تدریج سایز الت را افرایش بخشد . بستگی به شرایط سنی بله در افراد 20 تا 25 ساله میزان بزرگ شدن اندام تناسلی تا بیش از 10 سانت توسط مصرف کنندگان ویگرکس به داروخانه هادی طب گزارش گردیده است .

 • Amin

  سلام ، طرز استفاده ش چجوره و باید چند قوطی تهیه کنیم و به چه مدت باید مصرف کنیم ؟
  برای بزرگ کردن آلت همینو بخریم؟

  • haditeb

   سلام مشتری گرانقدر
   شیوه مصرف بطور معمول روزانه یک و در شرایط بخصوصی دو حبه میباشد که در یک بازه 60 روزه میتواند تا بیش از 10 سانت در درازای الت و 1.5 سانت در قطر الت تناسلی مردان افزایش ایجاد نماید .. با توجه به اینکه ما فقط نسخه درجه یک و برند اصلی داروها را در این داروخانه اینترنتی عرضه مینماییم لذا اکثرا مصرف کنندگان در همان بسته اول به رضایت بالایی دست یافته اند و نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست .

  • haditeb

   سلام لطفا اطلاعات سفارشتون رو برای ما ارسال فرمایید ما اکثر سفارشاتی که تا ساعت 6 بعد ظهر ثبت میشن رو همون روز پیگیری میکنیم احتمالا دکمه ثبت سفارش رو جسارتا نزدید..حتما براتون در اسرع وقت پیگیری میکنیم ..ما هیچ تاخیری در پیگیری رو تا حالا دریافت نکرده ایم ..گاهی فقط مشکلات در ادارات پست شهرستانهاست که کم کاری میکنند در ارسال اما در پیگیری هیچ گونه کوتاهی رو از جانب تیم فروش داروخانه جایز نمیدانیم .شخصا براتون در اسرع وقت پیگیری میکنم .به درود

 • Amin

  سلام بنده ۳۴ساله هستم و۹۵کیلووزن دارم اگه قرص ویگرس روتهیه کنم بایدچجوری مصرف کنم وچندبسته بایدتهیه کنم”

  • haditeb

   سلام لطفا به کارشناسان فروش بفرمایید که قبلا سابقه مصرف داروهای جنسی داشتین یا نه …روزهای اول به همه مصرف کنندگان توصیه میگردد که یک عدد قرص ویگرکس جهت تست و برسی وضعیت بدنی خود مصرف نمایند ..چنانچه شما هیچگونه مصرف قبلی و سابقه بیماریهای قلبی یا فشار خون نداشته باشید میتوانید از روز چهارم یا پنجم روزانه دو حبه از این دارو را استفاده فرمایید ..بعد از مصرف یک قوطی میتوانید شرح حال تغییرات جنسی خود را بما گزارش فرمایید بیش از 90 درصد مشتریان نیازی به بسته های دیگر احساس نمیکنند

  • haditeb

   سلام مجدد مشتری گرامی لطفا ثبت سفارش فرمایید تا تیم فروش شرکت با شما تماس بگیرند .میتوانید تمامی سوالات خودتون رو در مورد این دارو و داروهای مشابه اعلام نموده و درصورت جلب رضایت اقدام به خرید فرمایید

 • Sali

  درود ، سفارش دارو دادیم و پول واریز کردیم اما تا به الان ارسال نشده . خرید ما بیش از ۱۰ روزی هست /

  • haditeb

   درود مشتری گرامی
   چنین تاخیری در داروخانه هادی طب عادی نیست . لطفا اطلاعات دقیقتون رو از طریق همین صفحه برای ما ارسال فرمایید تا شخصا براتون پیگیری کنم . ضمنا از مشکل پیش آمده بسیار متاسف بوده و بصورت تلفنی از شما عذرخواهی خواهد شد .. متاسفانه بخاطر مشکلات بیماری کرونا در برخی ادارات پست شهرستانها تاخیرهای غیر موجهی گزارش میگردد لازم بذکر است در حال مکاتبه هستیم گاهی چنین مشکلاتی خارج از وظیفه ما میباشد . ضمن سپاس از خرید شما سریعا نسبت به این موضوع اقدام خواهیم کرد . مشتریان توجه داشته باشند اگر مشکلاتی این چنینی برایتان پیش آمد لطفا اطلاعات دقیق رو برای ما بازارسال فرمایید تا پیگیری گردیده و باعث سلب اعتماد شما عزیزان نگردد .
   ما روزانه در حال قویتر نمودن واحد فروش داروخانه بوده و خواهشمندیم ما را از نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود در جهت رفع مشکلات یاری فرمایید

  • علی آزمون

   سلام Sali این مشکل برا منم پیش اومده بود رفتم اداره پست دیدم ۵ روزه سفارشم اومده این کثافتا هنوز گذاشتن تو قفسه و میگن مسوولش کرونا گرفته
   بچه ها اگه تا سه چهار روز نیومد برید اداره پست بگیرید تازگیا مامورین پست …..شدن

  • haditeb

   سلام و درود سفارش ویگرکس پلاس خیلی بالاست برای همون فعلا لینک کمکی قرار دادیم تا مشتریا دچار مشکل نشن . ثبت سفارش فرمایید فرم شما توسط تیم فروش هادی طب دریافت میشه مشکلی وجود ندارد .. با سپاس از سوال و انتخاب شما

 • سعید رستمی

  سلام من یک سوال داشتم من این قرص و از تو اینستا سفارش دادم قیمتش ۴۵۰ هزار تومان بود میخوام ببینم اورجینالش چه مشخصاتی داره ساخت امریکا زده ادرس سایت هم داره

  • haditeb

   با سلام و عرض ادب . دوستان عزیز توجه داشته باشند شبکه ها اجتماعی جای خرید دارو نیستند . و اینکه شما حدود 205 تومن این قرص رو گرونتر خریدید.. در مورد قرص خریداری شدتون قبل از مصرف با پزشک مشاوره فرمایید داروخانه هادی طب نسخه آمریکایی ویگرکس را تایید نمیکند اکثر داروخانه های معتبر دنیا نسخه کانادایی را اورجینال محصول عنوان نموده اند .

 • Milad

  با سلام و خسته نباشید من فقط یه سوال ذهنم رو مشغول کرده که این بزرگی الت بعد استفاده قرص مونده گاره یا به حالت عادی برمیگرده؟

  • haditeb

   سلام تاثیرات ویگرکس پلاس دائمی و بدون بازگشت هست .چنانچه میخواید بصورت موقت اندازه سایز داشته باشین میتونیم چن داروی دیگه رو براتون معرفی کنیم که البته عملکرد اصلی اونا درمان زود انزالی هس

 • علیرضا

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم قرص ویگرکس پلاس بهتر هست یا وایمکس
  و کدوم از اینا اصر دائمی دارن؟

  • haditeb

   هر دو گیاهی و عملکردی یکسان دارن و جزو پرفروشترین محصولات داروخانه هستن .اثرات در دو داروی مورد نظر شما تضمین شده است

 • علیرض

  سلام من یک بسته از این قرص تهیه کردم اگه بخوام تاثیراتش دائمی باشه باید باز هم تهیه کنم راهنمایی کنید ممنون میشم

  • haditeb

   با سلام
   بسته مکمل زمانی تجویز میشه که شما به سایز اندازه دلخواه در عضو مردانه خود نرسیده باشید .اثرات دائمی و غیر قابل بازگشت هست

  • haditeb

   با عرض سلام دوست عزیز دو سه روز قطع کنید مصرف رو ..احتمالا یه مشکل پیش زمینه ای دارید یه چکاپ بگیرید ..اگه مشکل قلبی یا زخم معده داشته باشید براتون ادامه مصرف رو صلاح نمیدونیم ولی اگه انشاله موردی نبود مصرف دارو رو وسط غذا میل فرمایید .. عزیزان توجه داشته باشند قبل خرید دارو سایقه بیماری های قبلی رو برای مشاوران فروش یادآوری فرمایید ..

  • haditeb

   با سلام
   اگه مبتلا به دیابت نوع یک هستید مصرف این داروی برای شما ممنوع میباشد اما اگر نوع 2 باشید با پیاده روی روزانه و مصرف روزانه تنها یک عدد میتوانید به آرامی درمان رو شروع کنید البته بهتر است یک مشاوره از پزشک خود در این باره دریافت فرمایید ..سردردهای خفیف میگرنی تداخلی برای روند درمان با این دارو ایجاد نمیکنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: