داروهای مختص بانوان

خرید قطره اسپانیش فلای درمان کننده سرد مزاجی در بانوان

قطره اسپانیش فلای راه حلی طبیعی برای دستیابی به تعادل آمیزشی مخصوص زوجه، افزایش بنیه و بازیافت تمایل آمیزشی،درمان سرد مزاجی در بانوان

مقدمه :با سلام از نظر علم روانشناسی آمارهای جهانی از افزایش اختلاف های خانوادگی در ذوجین خبر میدهند در این بخش از وبسایت هادی طب به موضوع  کمبود یا عدم تمایل زنان به انجام رابطه جنسی میپردازیم یا به زبان ساده تر این سوال در ذهن مردان ایجاد میشود که چرا همسر من نسبت به برقراری رابطه جنسی که از اصول زندگی زناشویی میباشد سر باز میزند از آنجایی که ما همواره در زمینه مشکلات جنسی زناشویی داروهایی با محبوبیت جهانی را معرفی میکنیم اینبار به نقد و برسی قطره اسپانیش فلای خواهیم پرداخت (البته لینک خرید این دارو در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار دارد).

قطره اسپانیش فلای اصل راز جوانی محصولی شگفت انگیز از داروخانه هادی طب 

قطره خوراکی اسپانیش فلای
اسپانیش فلای درمان سرد مزاجی در زنان

 اسپانیش فلای چیست؟

قطره اسپانیش فلای اصل محصولی ساخت کشور اسپانیاست که صددرصد اورجینال بوده دارای تاییدیه رسمی از اتحادیه غذا و داروی اروپا و همچنین مجوز ساخت در شرایط استاندارد از سازمان بهداشت جهانی مختص مصرف تنها برای بانوان ، جهت ایجاد انگیزه و تحرک در آنان بمنظور شروع و میل به برقراری رابطه جنسی میباشد این محرک جنسی در زنان باعث ایجاد رغبت و میل به رابطه جنسی  میباشد .

اسپانیش فلای مایعی است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. سوسک های نر ، توسط اثر شیمیایی این مایع ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جـ.نـ.سی دعوت به عمل می آورند.

قطره محرک جنسی بانوان هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد و استریل فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جـ.نـ.سی آماده میشود. اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـ.نـ.سی شود ، احساس تمایل جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی آماده سازد. 

تاثیرات علمی قطره اسپانیش فلای

آثار قطره Spanish Gold Fly  :

# روابط زناشویی بهتر ، زندگی شادابتر

# راه حلی طبیعی برای دستیابی به تعادل آمیزشی ( مخصوص زوجه(

♣ افزایش بنیه و بازیافت تمایل آمیزشی

# پرخون گردیدن بافت کلیتوریس

# کاهش فواصل بین هر نزدیگی و زمان دستیابی به کلایمکس

♣ تقویت قدرت اورگاسم و سهل تر نمودن دستیابی به اورگاسم پی در پی

# درمان ، تنظیم و تقویت کل سامانه جنسی زنانه

# بهبود کامل خشکی مهبل و لزج نمودن مجرای واژن بوسیله تشدید جریان خون

♣ تنظیم ترشح هورمونهای جنسی جهت تعدیل پاسخ اندام تناسلی زنانه به تحریک

# تنظیم مدت قائدگی

# و….

پیش از مصرف قطره محرک جنسی بانوان اسپانیش فلای بروشور داخل جعبه را مطالعه فرمایید.

معرفی اسپانیش فلای

درمان افسردگی با قطره اسپانیش فلای

از نظر علمی و نظریه هایی که از دانشمندانی نظیر پروید منتشر شده است ریشه بسیاری از ناراحتی های زناشویی به افسردگی های جنسی برمیگردد و زنانی که با توجه به سبک زندگی پر استرس روزانه خود متاسفانه از این اصل زناشویی سر باز میزنند و بی عاطفگی هایی که نسبت به همسران خود روا داشته اند که امارها از طلاق های گوناگون به بهانه هایی دیگر رخ میدهند .

این قطره شگفت انگیز که به شربت جنسی نیز معروف است میتواند اعصاب جنسی در زنان را فعال کرده و یک لذت عاشقانه را به دنبال داشته باشد اسپانیش فلای سعی دارد حس خوشبینی در بانوان را افزایش بخشد معمولا اثرات دارو تا پنج ساعت در روح و روان زنان باقی میماند و عدم وجود محرک های غیز مجاز و اعتیاد آور در این دارو باعث افزایش روز به روز محبوبیت ان در دنیای امروزی شده است و میتواند جایگزین بسیار عالی برای قرص های ضد افسردگی در زنان باشد .

راهی برای بهبود سرد مزاجی بانوان

سرد مزاجی جنسی یک بیماری خفیف محسوب میشود که اگر بموقع درمان نشود باعث اسیب های جدی در روح و روان ادمی میشود و پایه ریزی افسردگی را در فرد شکل میدهد موضوعی در عین حال ساده ولی بسیار حیاتی در زندگی فرد. قطره اسپانیش فلای یکی از بهترین داروهای درمان کمبود میل جنسی در زنان میباشد که باعث افزایش روحیه و شادابی در بانوان میگردد.

این محصول نسبت به تمامی محصول های محرک موجود بسیار قوی تر و 100% موثرتر است. دیگر نیاز نیست همسر خود را به همبستر شدن دعوت کنید ! خود او درخواست خواهد کرد !!

نکته :

Effects on Males اثرات اسپانیش فلای  در مردان 

پرواز اسپانیایی (قطره اسپانیش فلای ) قابلیت های  افزایش قدرت جنسی را در مردان ندارد.

طعم قطره اسپانیش فلای :

این محصول اخیرا در طعم های میوه ای ارایه گردیده است که طعمی نزدیک به طعم زیتون سبز اسپانیایی بسیار معروف است البته با توجه به اینکه اسپانیش فلای بایستی در یک نوشیدنی همانند یک قهوه یا اب میوه تنها به میزان چند قطره ترکیب و استفاده گردد لذا زیاد طعم ان مخفی است این یک ذوق هنری یا به زبان عامیانه ای یک حقه روانشناسی است که در ساخت این محصول بکارگرفته شده است .

قطره اسپانیش فلای محصول اصل شناخته شده در کشورهای غربی یک ترغیب کننده و فعال کننده میل به رابطه جنسی در زنان بدون عوارض جانبی 100 در صد محصول اورجینال خارجی

درباره کمدهای خانه های بریتانیایی شنیده اید؟

یک بطری شیشه ای کوچک حاوی قطره های پرواز عاشقانه را میتوانید در این کمد ها بیابید.

اسپانیش فلای برای بانوان
قطره محرک جنسی زنانه اسپانیش فلای اصل

نحوه استفاده از قطره اسپانیش فلای

اسپانیش فلای قطره محرک میل جنسی در زنان میباشد اگر شما هم بدنبال ایجاد رابطه جنسی با ذوخ خود هستید و یا اینکه میخواهید بیشتر ذوج خود را گرمتر و صمیمی تر کنید کافیست چند قطره ای اسپانیش فلای را در نوشیدنی او بریزید از بقیه ماجرا لذت ببرید تمام شد.

معجزه ارتباط جنسي اين دارو ميتواند علاقه شديدي براي برقراري رابطه جنسي و آميزش در زنان ايجاد نمايد. شيوه مصرف : تنها كافي است به صورت مخفيانه ۱۵ قطره از اين مايع را در نوشيدني زوجه خود بچكانيد و پس از مصرف ، شاهد نتيجه اعجاب انگيز آن باشيد. اثرات كامل اين مكمل ۳۰ دقيقه پس از مصرف نمايان ميشود. دقت نماييد كه اين مايع تنها بايد توسط كسي نوشيده شود كه قصد برقراري رابطه جنسي با او داريد. همچنين به هيچ عنوان از اين قطره جهت تحريك جنسي در آقايان استفاده نكنيد

اضافه نمودن بیش از حد قطره در نوشیدنی میتواند باعث سردرد شود پس لازم است که کمی خلاقانه رفتار کنید .

تجربه استفاده از اسپانیش فلای

قیمت قطره اسپانیش فلای : مسلما مثل همیشه قیمت های ما عادلانه خواهد بود و تخفیفاتی در صورت خرید بیش از یک مورد دارو لحاظ خواهیم نمود شایان ذکر است مهم انتخاب شماست بقیه موارد را به ما بسپارید !!!

در اسپانیا زنان پس از استفاده از قطره اسپانیش فلای به همسران خود بارها گفته اند که خیلی بدجنسی !! این مورد سالهای پیش مورد توجه برخی از مستند سازان معروف اروپایی قرار گرفته بود .

اسپانیش فلای قطره محرک میل جنسی در زنان میباشد اگر شما هم بدنبال ایجاد رابطه جنسی با ذوخ خود هستید و یا اینکه میخواهید بیشتر ذوج خود را گرمتر و صمیمی تر کنید کافیست چند قطره ای اسپانیش فلای را در نوشیدنی او بریزید از بقیه ماجرا لذت ببرید تمام شد. البته بگذارید اطلاعاتی کاملتر را تیم پزشکی داروخانه هادی طب به شما عزیزان ارائه نمایند تنها کافیست در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی و خرید محصول روی لینک زیر کلیک فرموده و اطلاعات تماسی خود را وارد نموده و ثبت سفارش فرمایید تا در کمترین زمان ممکن ارتباط شما با تیم پزشکی ما برقرار گردد .

مردان و زنان ایرانی نیز میتوانند حداقل یکبار از این تجربه بامزه استفاده کرده و آن را برای دوستان خود نیز پیشنهاد دهند .

پاسخ به ابهامات مصرف کنندگان

1. آیا استفاده از اسپانیش فلای گروه سنی مشخصی دارد ؟

خیر ، اما به توصیه سازندگان ، بهتر است در افراد جوان و بین 18 تا 40 سال استفاده شود

2. نحوه عملکرد قطره اسپانیش فلای  به چه صورت است ؟

پس از اینکه حدود 20 تا 30 قطره را در یک نوشیدنی مخلوط کردید و همسر شما آن را نوشید ، پس از حدود 30 دقیقه اثرات آن نمایان میشود.

3. اثرات منفی قطره اسپانیش فلای چیست؟

به دلیل اینکه این قطره طبیعی میباشد ، اگر بیش از 2 بار در هفته مصرف نشود هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد. از این قطره به هیچ عنوان به خانمهای باردار داده نشود.

4. آیا درب این محصول پلمب است ؟

خیر ، به دلیل اینکه برخی داروها ممکن است واکنشهایی را انجام دهند ، بنابراین باید درب آنها باز باشد تا گازهای متصاعد از این واکنشها به بیرون هدایت شود و باعث مصمومیت آن دارو نشود. به همین علت درب این محصولات باز میباشد.

5. مدت زمان پاسخ دهی به اسپانیش فلای در همه افراد برابر است ؟

خیر ، برخی افراد اثرات آن را پس از 30 دقیقه استفاده دقیقا و به وضوح خواهند دید . عده ای دیگر اثرات آن را با یکبار مصرف مشاهده نمیکنند بلکه این قطره اثر آنی برای آنها ندارد بنابراین باید مصرف آن را ادامه دهند تا از تاثیرات دارویی آن بهره مند شوند که انشالله مشکل برطرف شود.

بهترین راهکار دیگر در کنار استفاده از قطره اسپانیش فلای

باز هم توصیه ما در هادی طب در کنار هر راهکار دیگری بکار گیری ورزش است .

ورزش میل جنسیه شما را میتواند به حدااکثر برساند بخصوص در بانوان میتواند اثرات منظمی را بدنبال داشته باشد از جمله ی این مزایا

 • خلق و خوی بهتر و سطح استرس پایین تر
 • افزایش اعتماد به نفس
 • استقامت و سطح انرژی بالاتر
 • افزایش پاسخ تناسلی
 • ترشح اندورفین
 • افزایش جریان خون

در حالت کلی قطره اسپانیش فلای اصل برای افزایش میل جنسی زنان استفاده می شود. این قطره به روشی عالی برای بهبود میل جنسی زنان عمل می کند. میل جنسی کلی را افزایش می دهد و به رسیدن به لذت نهایی کمک می کند .

 

بیشتر بخوانید برای مطالب زیر:

دستگاه وکیوم سینه بانوان

قرص چاقی صورت فت فیس

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 41 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

3 دیدگاه

 • معین مبشرس

  باسلام من از این قطره برای استفاده برای زنم میخرم چون چند روزی هست با هم درگیریم و رابطه نداشتیم و ازین طریق میخام دعوتش کنم به رابطه

 • مجید

  سلام من امروز قطره اسپانیش فلای را از سایت شما خریداری کردم از آنجایی که شکل جعبه و قوطی با آن چیزی که در سایت شما تبلیغ شده خیلی فرق داره لطفا بفرمائید چگونه میتوانم از اصلی بودن این محصول اطلاع حاصل کنم؟ لطفا مرا راهنمایی کنید آیا این محصول اصلی یا فیکه؟ باتشکر

  • haditeb

   سلام و درود
   لطفا دوستان توجه داشته باشن شرکت های خارجی مثل ایران نیستن که یه محصول رو چندین سال با یه قوطی و طرح ارایه بدن اینا هر ساله اپدیت جدید با خواص بهتری رو ارایه میدن چون فضا رقابتی بوده و اتحادیه غذا و داروی اروپا هر ساله متدهای جدیدی رو از شرکت های داروسازی میخوان ..نسخه فیک در این داروخانه ارایه نمیشه دوست عزیز چون این داروخانه توسط پزشکان اداره میشه .متشکرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: