دستگاه وکیوم برای مردان
راههای بزرگ کردن الت در مردان

خرید دستگاه وکیوم مردانه راهی برای بزرگ کردن اصولی الت تناسلی

خرید دستگاه وکیوم مردانه از داروخانه هادی طب

دستگاه وکیوم مردانه ساخته شده از مواد غیر سمی ایمن  و قابل اعتماد با داشتن 3 عدد پلاگین پلاستیکی متفاوت یکنواخت تر درمان را پیش ببرید.

وکیوم مردانه را سایت بسیار معتبر ebay به مردان متاهل بسیار پیشنهاد میکند پس شما با یک محصول جهانی در داروخانه هادی طب روبه رو هستید .

با سلام حتما از اهمیت حرکات کششی در تمرینات ورزشی مطلع هستید راهی نوین علمی برای ساختن اندامی زیبا و دلخواه اما اندام تناسلی مردانه را چگونه تمرین داده و بزرگ کنیم ؟

بهترین روش اصولی برای بزرگ کردن الت بدون استفاده از دارو چیست ؟

این موضوعی است که هر ساله در کنگره های معتبر پزشکی بارها و بارها مورد نقد برسی قرار میگیرد سوال اینجاست در حال حاضر کدام وسیله طبی قادر به افزایش سایز الت در مردان میباشد.

ما برای پاسخ و به سوال شما بر اساس تحقیقات فراوان در حوزه افزایش سلامت جنسی به دستگاهی بنام وکیوم مردانه برخورد کرده ایم . حال بیایید درباره دستگاه کششی وکیوم مردانه بیشتر بدانیم .

دستگاه بزرگ کننده الت وکیوم
وکیوم راهی علمی برای بزرگ کردن سایز الت

دستگاه وکیوم مردانه چیست چگونه کار میکند ؟

يك دستگاه كاملا ساده مكانيكي: شما با استفاده از اين دستگاه مي توانيد بر يكي از بزرگترين مشكلات فكري خود پيروز شويد.

طرز كار دستگاه وکیوم بسيار ساده می باشد و برای اصل پمپ و مكش تعبيه شده است.

ضمن اينكه قيمت بسيار مناسبي براي دستگاه وکیوم در نظر گرفته شده و از لحاظ كارايي بسيار خوب و بسيار استثنايي مي باشد

محبوبیت وکیوم به میکانیزم کامل علمی و پزشکی این دستگاه برمیگردد که تمامی مجوزهای معتبر داخلی و خارجی از جمله اتحادیه اروپا را کسب نموده است.

چرا دستگاه وکیوم پیشنهاد میگردد؟

از عمده ترين دلایل بسياري از موارد ناتواني جنسي، کاهش جريان خون به آلت تناسلي و يا فقدان قدرت نگهداري خون

در بافت اسفنجی آلت را مي توان نام برد. اين دستگاه با تقويت مکانيسم ارسال خون به آلت تناسلي باعث بهبود اين مشکلات ميگردد. “دستگاه وکيوم” بدليل بی عارضه بودن و کارايي بسيار خوب در بيماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزايش اعتماد به نفس خواهد گرديد.(دارخانه هادی طب ارایه دهنده دستگاه درجه یک و اورجینال امریکایی دستگاه وکیوم در ایران )

آیا استفاده از دستگاه وکیوم بهترین راه بزرگ کردن الت است ؟

بحث در این باره بسیار مفصل و داغ است برخی از پرشکان معتقد هستند نقش ژنتیک در داشتن الت تناسلی کوتاه تاثیر گذار است و به همین دلیل سعی در تشویق افراد برای استفاده از مکمل های دارویی نظیر (کرم کینگ سایز ، قرص یوهیم ، مگنارکس و البته ویگرکس و غیره ) هستند و درمقابل پزشکانی هستند که در نقد این نسخه سبک زندگی افراد را از تاثیرگذاری بیشتری در توان جنسی میدانند عواملی نظیر تحرک کم یا افسردگی و نسخه این دست از پزشکان بیشتر روانشناسی و استفاده از وسایل کمکی نظیر وکیوم مردانه و یا حتی دستگاه های کش دهنده الت دیگری نظیر لارجر باکس میباشد.

دستگاه وکیوم با توجه به اینکه ارتباط مستقیم با به چالش کشیدن اندام تناسلی مردانه دارند در سال های اخیر بسیار محبوب و پرفروش شده است  (در برترین داروخانه های دنیا) و در کنار قیمتی معقولی که دارد میتواندگزینه جذابی برای مردان باشد و این موضوع زمانی نمایان تر میشود که حدود رضایت 85 درصدی را در بین استفاده کننده گان محصول داشته باشد.صبر کنید میخواهیم در ادامه بیشتر در این باره گپ بزنیم !!!

افزایش سایز الت با وکیوم مردانه

نکات بارز محصول

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشويي موفق مي گردد در بيش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصيه هاي پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاري مي کند مي تواند تا %100 مؤثر واقع گردد اين دستگاه مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، بنياد جانبازان و مراکز دانشگاهي است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتي اخيرا آنرا با درجه ابتکار مورد تاييد قرار داده است.

 • طرز كار بسيار ساده
 • اصل پمپ و مكش
 • يك دستگاه كاملا ساده مكانيكي
 • بزرگ كننده آل.ت تناسلي
 • درشهرستان به وسیله پست پیشتاز رایگان ودر تهران به وسیله پیک

محبوبیت دستگاه وکیوم از آنجاییست که همینک ما بیشترین سفارش روزانه خود را از جانب این محصول بسیار محبوب دریافت میکنیم.

چگونه از دستگاه وکیوم مردانه استفاده کنیم ؟

شروع هر ورزشی با بی حوصلگی ابتدایی شروع میشود اما به تدریج لذت بخش تر میشود و این مورد اگر لذت جنسی را نیز بهمراه داشته باشد بسیار خوشایند تر است .استفاده از  وکیوم یک ورزش جالب همراه با لذت است.

بخوانید محصولی جالب برای سر به سر گذاشتن همسرانتان >> اسپانیش فلای کلیک کنید

واکیوم یعنی خلاء . پمپ هم که در فارسی استفاده میشه.این دستگاه از یک محفظه شیشه ای, یک پلاستیک کوچک حفاظی در سر ورودی آن و یک بخش پلاستیکی , مثل فشار خون تشکیل شده است.

طرز کاربرد آن طوری هست که محفظه را روی آلت به گونه ای سوار میکنند که حفاظ پلاستیکی در اطراف تنه آلت قرار گرفته و از ورود هوا جلوگیری کند( تقریبا شبیه وقتی که انگشت های خود را وارد دهان کرده و لبهای خود را دور انگشت سفت میکنید) حالا با استفاده از اون وسیله ای که شبیه دستگاه فشار خون هست.

شروع به پمپ زدن میکنید. با اینکار هوای درون محفظه به بیرون کشیده میشه و در نتیجه فشار خون در آلت از فشار موجود در محفظه بالاتر بیشتر میشود و باعث جریان تند و شدید خون به تنه آلت درون محفظه شیشه ای میشود.در نتیجه آلت خیلی سریع بزرگ میشه و امتداد می یابد…حتی از حالت نعوظ در حالت عادی هم بیشتر می شود.

طریقه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

پس از نصب قطعات سیلندر به صورت پشت سر هم، با توجه به میزان قطر آ.ل.ت خود حلقه لاستیکی مناسب را انتخاب و بر روی سیلندر نصب کنید.یک طرف شیلنگ به سر سیلندر متصل میشود.طرف دیگر شیلنگ را به سر پمپ متصل نمائید.پس از قرار دادن آ.ل.ت در داخل سیلندر از طریق پمپ به میزان مناسب خلا در سیلندرایجاد کنید.

مدت زمان استفاده از دستگاه وکیوم مردانه  نباید بیش از 15 دقیقه طول بکشد ، بین هر جلسه 24 ساعت صبر کنید و بیشتر از سه تا پنج جلسه در هفته نباشد.

در صورتی که از دستگاه برای فیزیوتراپی و افزایش اندازه آ.ل.ت استفاده میکنید بعد از 10 الی 15 دقیقه حفظ آ.ل.ت در سیلندر از طریق سوپاپ موجود در سر سیلندر می توانید خلا سیلندر را برطرف و دستگاه را از بدن خود جدا کنید.

 برای جلوگیری از آسیب دیدگی در وخیم تر شدن شرایط موجود ، نباید از دستگاه در مناطق تورم یا ملتهب و لک های پوستی استفاده شود.

افراد زیر 18 سال به دلیل تغییرات هورمونی که در سالهای بعد زندگی خود دارند لطفا کنجکاوی در مورد استفاده از دستگاه وکیوم را چن سالی به تعویق بیاندازند .

دستگاه بزرگ کننده الت وکیوم به وسیله ی عمل بادکش باعث تقویت بافتهای الت ، افزایش حجم الت و درمان مشکل نعوظ در آقایان می شود

نکته پایانی :بعضی محصولات پزشکی با تحریماتی همراه هستند که داروخانه ها قادر به تهیه انبوه از محصول نمیباشند ..این دستگاه یک محصول مشهور میباشد که بالاترین مجوزهای محصولات پزشکی در دنیا نظیر fda امریکا را دار میباشد ..لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر محصول را از هادی طب سفارش فرمایید تا اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرا بگیرد . باسپاس از شما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 46 میانگین: 3.9]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

22 دیدگاه

 • رهرو

  .خیلی عالیه من شهرستانم میخوام بگیرم اما نمیخوام بیاد در خونه بی زحمت الان سفارش بدم چطوری وکی بدست من میرسه

  • haditeb

   سلام روزتون بخیر
   میتونیم به مرکز اداره پست یا تیپاکس شهر سکونتتون ارسال کنیم در عرض چند روز بسته به موقعیت جغرافیایی شهرتون بدستتون میرسه.

 • Mohammad mahdi Mirzaagha

  با عرض سلام و خسته نباشید خودت شما من دستگاه دیشب سفارش دادم آدرس و کد پستی هم گذاشتم‌ خواستم بدونم کی به دستم میرسد

 • ناصری

  با سلام
  لطفا عکس محصول وکیوم مردانه و قیمتش رو برام روی ایمیل ارسال بفرمایید.
  همچنین تلقن تماس برای سفارش محصول بدید.
  میخوام مطمئن بشم از محصولی که میخرم. واقعیتش اینه که به خیلی از محصولات داخلی اطمینان ندارم و حالا میخوام با اطمینان خریدم رو انجام بدم.

  • haditeb

   سلام جناب ناصری عزیز
   مشاوره کامل از طریق واتس اپ باهاتون صورت میگیره و میتونید عکس های دستگاه رو دریافت فرموده و در صورت رضایت اقدام به خرید فرمایید ..برای این منظور لطفا سفارش فرمایید متشکرم

 • عرفان

  سلام عرض ادب . من میخوام سفارش ثبت کنم ولی نمیخوام که در خونه بیاد. لطفا راهنماییم کنید.مننونم

  • haditeb

   با سلام و احترام کاربر محترم اول اینکه حریم خصوصی در ارسال بسته رعایت میشه و البته شما میتونید ادرس رو اداره پست شهر سکوننتون اعلام فرمایید و از همونجا تحویل بگیرید

 • کامران

  سلام وکیوم مردانه اصل هستن تا چند سانت ساپورت داره و مخصوصا بیشتر ضعف درحلقه ها هست داره پاره یا ازبین می‌ره ،، واینکه با پیک در تهران میسر هست ،،

  • haditeb

   سلام وکیوم یه محصول کاملا مجازی هست که از کیفیت بالایی برخورداره ..بله با پیک سریعا میتونیم ارسال کنیم

 • محمد

  سلام!چرا همه ی نظرات مربوط به سوال درمورد خرید محصول هست و هیچ نظری راجع به مورد قبول بودن دستگاه و رضایت مشتری نیست؟

  • haditeb

   سلام ما همه ی نظرات مثبت و منفی رو ثبت میکنیم و چنانچه یک محصول با نارضایتی از سوی مشتریان مواجه شود از سبد داروخانه حذف میگردد متشکرم ..نقد برای محصولات کاملا آزادانه میباشد زیرا ما هر ماه در مورد محبوبیت محصولات آمار میگیریم دوست عزیز

  • haditeb

   بستگی داره چه مدتی از دستگاه استفاده داشته باشید . عین ورزش هر چه بیشتر کار کنید نتیجه بهتره .. توصیه میکنم هر روز یکبار یا حداامکان دو روز یکبار از دستگاه استفاده فرمایید (15 دقیقه)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: