خرید بهترین قرص تاخیری
خرید قرص تاخیری

خرید قرص تاخیری مکس من 12 تایی اصل آمریکایی از داروخانه

قرص تاخیری مکس من براحتی توانایی افزایش جریان خون در بافت های نعوظ را داراست که استقامت و انرژی جنسی را افزایش میدهد .

مکس ها از موادی طبیعی ساخته شده اند و هیچگونه هورمون های مصنوعی در ترکیبات این قرص تاخیری به چشم نمیخورد .

قرص تاخیری مکس من حاوی ماده موثر سیلدنافیل است که توسط fda تایید شده است برای درمان اختلالات نعوظی (ed) توسط مردان مورد استفاده قرار میگیرد.

این مکمل جنسی هیچگونه عارضه جانبی بهمراه ندارد و به بدن مردان آسیب نمیزند .

نکات و قابلیت ها:

#تمام مواد طبیعی – از بهترین و خالص ترین انواع گیاهان تهیه شده است

#در مدت زمان کوتاه آلت تناسلی خود را از عرض و طول بزرگ کنید.

#نعوظ های قوی تر ، کامل تر و سخت تر.

#هر زمان که بخواهید نعوظ سخت پیدا کنید.

#آلت تناسلی مردی واقعاً “عضلانی” ایجاد کنید که عاشق شما را تحت تأثیر قرار داده و تحریک کند.

#ارگاسم های قدرتمندتر و اوج قابل کنترل.

#استقامت و انرژی جنسی افزایش یافته است

قرص تاخیری و افزایش توان جنسی مکس من

این داروی آمریکایی سال هاست که در صدر فروش قرص های تاخیری قرار دارد محصولی فوق العاده که میتواند مردان را در زمان رابطه جنسی به یک جنگجو تبدیل سازد فقط کافیست نیم ساعت قبل از شروع رابطه از مکس من استفاده فرمایید از بقیه ماجرا لذت ببرید .

قرص مکس من
خرید قرص تاخیری مکس من

سه شاخصه اصلی قرص های تاخیری مکس من :

^شق سازی الت بصورت کامل و با کیفیت

^ ایجاد احساس جنسی قویتر در مردان

^ توانایی کنترل انزال تا 6 برابر برای مردان

مکس من ها قادر هستند تا دنیای کمبود توان جنسی در مردان را به رویایی جذاب تبدیل سازند احساس یکپارچگی و قدرتمند بودن را در روح مردان القا میکند گویی که مرد را برای شروع یک ورزش سخت همچون وزنه برداری سوق میدهد .با مکس من تفاوت اساسی را با داروهای تاخیری قلابی که تا کنون مصرف میکردید احساس خواهید نمود .

افزایش دهنده لذت جنسی با قرص تاخیری مکس من

در ساخت قرص تاخیری مکس من اثری از محرک های آزار دهنده تراماول دیده نمیشود هدف مکس من زنده نگه داشتن شادابی جنسی بعد از برقراری رابطه میباشد در واقع سازندگان محصول سعی بر آن داشته اند ارزش وقت افراد بعد از رابطه با همسر خود را حفظ نمایند(از بین بردن خواب الودگی و سستی بعد از  انزال ) وجود ترکیباتی نایاب در ساخت محصول باعث افزایش نشاط در مردان شده است .

در ساخت قرص تاخیری مکس من سعی بر از بین بردن اعتیاد بر دارو در اصل کار سازندگان محصول قرار گرفته است با توجه به گزارشات مصرف کنندگان این قرص تاخیری عددی تاخیری اعلام داشته اند که اثرات محصول میتواند حدود یک هفته فرد را عاری از مصرف هرگونه مکمل جنسی دیگر سرحال نگه دارد .

در مکس خبری از شادی های لحظه ای و مشکل های بعدی نخواهید داشت در واقع عامل مهمی که این قرص تاخیری را برند کرده است حس رضایت بالای 90 درصدی محصولات جنسی میباشد موردی که حتی در قرص وایمکس نیز تاکنون مشاهده نگردیده است .

خرید قرص تاخیری مکس من قرص جلوگیری از انزال زود رس

وقت آن رسیده که لذت انزال را اینبار با قرص اصل تاخیری خارجی تجربه نمایید مثل حس لذت فوق العاده موقع راندن یک ماشین لوکس خارجی!!! با مصرف مکمل گیاهی تاخیری مکس من ذوج جنسی خود را شکاک و شگفت زده خواهید ساخت .

آری شما  هم اکنون به داروی تاخیری قویتر و مطمئن تر نیاز دارید تا قوای جنسی خود را بیش از این تقویت کنید خساست را کنار گذاشته و مصرف قرص تاخیری ایرانی یا خرید قرص های قلابی فضای پیاده رو را با مکس من تعویض فرمایید یا اگر اولین بار است که میخواهید از یک مکمل دارویی تاخیری استفاده کنید چه بهتر خواهد بود که با یک محصول برند جهانی شروع کنید .

همین کافیست تا max man را در وبسایت های معتبر داروخانه دنیا جستوجو کنید و پاسخ های جالب تری نسبت به این گیاهی دارویی تاخیری دریافت خواهید نمود

مصرف قرص تاخیری مکس من

امروزه اکثر آقایان از یک میل جنسی ضعیف رنج می برند که رابطه جنسی را بصورت خرد یا غیرقانونی می کند. با MaxMan  ، سنگر جنسی شما بزرگ است! شما برای هر کاری آماده خواهید بود.
قرص تاخیری مکس من  به طور خاص برای افزایش اندازه ،درمان زود انزالی، تقویت جنسیت و افزایش نعوظ خود در سختی و فرکانس طراحی شده است.
اگر می خواهید یک زندگی جنسی بهتر داشته باشید  ، به همان اندازه که نیاز دارید به تستوسترون احتیاج دارید. مکس من  سطح تستوسترون شما را افزایش می دهد تا شما را به یک BEAST در BED تبدیل کند.

بخوانید قرص مگنارکس پلاس آمریکایی>>

مواد مؤثر در قرص های مکس من  به اثبات رسیده است که زندگی جنسی شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و جریان خون را به سیستم سلامت جنسی شما افزایش می دهد و بیشترین افزایش را در ترکیبات اکسید نیتریک به شما می دهد. مکس من پاسخ به مشکلات جنسی شماست در بازه زود انزالی .

کپسول تاخیری خارجی
قرص مکس من اصل امریکایی اصل

چه کسانی از زود انزالی رنج میبرند ؟

مشکل اختلالات نعوظ صرفا مختص مردان ایرانی نیس موضوعی بسیار شایع حتی در کشورهای توسعه یافته کنونیست اما سوال اول اینکه معمولا چه کسانی کاندیدای نخست مبتلا به اختلال و سستی نعوظ هستند ؟

 1. کسانی که ورزش نمیکنند همواره با اختلال نعوظ همراهند
 2. افرادی که زندگی پر استرسی دارند با مشکلات نعوظ مواجهند
 3. مردانی که با افزایش سن دچار اختلال نعوظ میشود
 4. انهایی که دارای ذوج جنسی پرتحرک و قوی نسبت به خود هستند
 5. عدم اموزش صحیح روابط جنسی میتواند در اختلال نعوظ تاثیر گذار باشد
 6. کمبود توان جنسی و کوچک بودن الت تناسلی مردانه موضوع مهم در مشکلات نعوظی است

موارد بالا جزو تاثیرگذارترین ها در باره این موضوع میباشد به بیان ساده میتوان گفت افرادی که زود انزال و یا دیر انزال هستند و عدم کنترل کافی درحین ارضا شدن را دارند با مشکل نعوظ همراهند

دقیق تر با کپسول تاخیری مکس من+ترکیبات بکار رفته

قرص تاخیری مکس من اورجینال با کسب گواهینامه gmp یعنی تولید در شرایط مطلوب با نطارت مستقیم اتحادیه غذا و داروی اروپا در کشور امریکا میباشد .

دارویی محبوب و معروف در جهت افزایش توان جنسی در مردان

MAXMAN یک محصول مراقبت بهداشتی حق ثبت اختراع به ویژه برای بهبود عملکرد کلیه و قرصهای آفرودیزیا برای مردان است و شامل 12 گیاه طبیعی با عملکرد تقویت دستگاه های جنسی مردان است.

دانشمندان طی 10 سال سخت تلاش کرده اند با ترکیب کردن پیشرفته ترین تکنولوژی تصفیه در جهان و تجهیزات تولید بالا در سطح بین المللی جهت تولید مکس من .

کبد را به دقت تجزیه و تحلیل کرده و سپس این غذای اضافی را برای مردان تولید کردند و دارای کارکرد تغذیه کلیه است و افزایش دهنده آلت تناسلی در نتیجه مرد واقعی در یک زمان کوتاه

ترکیبات سازنده قرص تاخیری مکس من

قارچ کاترپیلار، نوعی میوه خوشه ای ، جنسینگ، زعفران و غیره

موارد مصرف قرص مکس من : کوتاهی آلـت، ناتوانی جنـسی،تقویت کننده اسپرم مردانه

فروش داروی گیاهی مکس من
خرید انلاین قرص مکس من

قرص تاخیری در داروخانه 

داروخانه هادی طب کماکان اصرار به توصیه افراد نسبت به مصرف مکمل های تقویتی اورجینال و اصل دارد ما قرص های تاخیری زیادی را در ادامه برای شما تشریح خواهیم کرد قرص هایی که ساختاری شبیه به قرص تاخیری مکس من داشته باشند و استرس مصرف دارو و عارضه ی آن را برای همیشه از  ذهن خود پاک کنید .

راست کننده الت قوی مکس من

موضوعی که بیشترین تاثیر را در زود انزالی و کمبود توان کافی افراد در کنترل انزال دارد موضوع استرس و ترس از شق و سیخ نشدن (راست شدگی الت ) الت میباشد اگر در واقع الت تناسلی شما به میزان استاندارد صاف و شق نشده و قادر به حفظ قدرت راست شدگی در زمان رابطه نباشد شما را خسته تر و تشویق به انزال زودرس خواهد کرد .

مکمل گیاه دارویی مکس من با استفاده از الگوریتم های خون رسانی قوی به بافت اسنجی الت تناسلی سعی دارد حس قدرت نمایی افراد را بهبوذ نموده و حس برتری را در روح یک مرد بالغ تثبیت نماید .

جلوگیری از افسردگی جنسی با قرص های تاخیری مکس من

انزال زودرس افول دوران جوانی شماست اگر وقت کافی برای ورزش های روزانه ندارید حداقل رابطه جنسی منظمی با همسر خود داشته باشید با مصرف این قرص چند کاره که حتی باعث افزایش اندازه اندام تناسلی مردان نیز میشود میتوانید با کمبود توان جنسی برای همیشه خدافظی کنید

بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده بدون عوارض

مکس من ها تاکنون به عنوان موثرترین برند انگشت شمار در دنیا محسوب میشوند که در حوزه مراقبت از بهداشت و قوای جنسی مردانه ساخته گردیده اند .این دارو میتواند سرعت توانایی جنسی در مردان را افزایش داده و الت تناسلی مردان را طولانی و ضخیم کند .

قدرت حجم دهندگی قرص های مکس من در مقایسه با قرص های جنسی هم ردیف بسیار بالاتر بوده که از این حیث بهترین قرص تاخیری چند کاره محسوب میگردد.

نرخ موثر بازدهی این محصول برای مردان از سوی بهداشت جهانی 99/98% ثبت گردیده است .

مصرف دو عدد کپسول مکس من با یک لیوان آب میتواند شما را از داشتن بهترین قرص تاخیری دنیا خشنود سازد .

توسط مکس من ها میتوان براحتی تا بالای 35 دقیقه در رختخواب دوام آورد و این میتواند برای مردان متاهل یک پوئن مثبت تلقی گردد.

این دارو به تشویش همه سلول های بدن صادر شده از پیغام های مغزی کمک کرده و یک لذت جنسی فوق العاده را برای ذوجین بهمراه دارد. آری میتواند گفت مکس من ها شما را بیشتر به رویاهایتان نزدیک میکنند.

5 دلیل اصلی برای انتخاب مکس من

 •  دارارنده مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
 •  بدون عوارضی چون تپش قلب ، چاقی و اضافه وزن یا ناراحتی های پوستی و گوارشی و…
 •  دارای گواهی GMP ، تولید تحت شرایت کنترل کیفیت از FDA آمریکا
 •  تولید شده در مدرنترین لابراتوآرها دنیا بوسیله پرسنل متخصص .
 • ساختنه شده از بهترین نوع مواد طبیعی و 100% نوترال بدون هیچگونه عوارض جانبی

طرز مصرف قرص maxman

طریقه مصرف کپسول مکس من
در هر 24 ساعت فقط یک یا دوعدد کپسول را با یک لیوان آب سرد بخورید
مدت زمان اثر بیست الی سی دقیقه می باشد
پس از گذشت این زمان افزایش عطش جنسی و سفت شدن آلت اتفاق میافتد و زوجین میتوانند یک رابطه جنسی با دوام را تجربه نمایند.

داروخانه هادی طب تنها نماینده رسمی مکس من اصل آمریکا در ایران میباشد . بپرسید هر آنچه شما را در مورد کپسول مکس من با تردید مواجه ساخته است تیم پزشکی ما همواره در کنار شماست .

 مهم درباره کپسول تاخیری گیاهی مکس من: این محصول در دو نسخه 12 تایی و 60 تایی هم اکنون در دسترس شما عزیزان قرار دارد که بنا به تعداد نیاز خود میتوانید  ثبت سفارش فرمایید البته نسخه 60 تایی در دوزهایی کمی بالاتر و قویتر میباشند .

سفارش نسخه 12 تایی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

28 دیدگاه

 • علی نوری

  سلام ، لطفا ودر صورت امکان توضیح بفرمایید که تاریخ مصرف محصولات مکس من ۶۰ تایی ومکسمن ۱۲ تایی در کجای محصول درج شده ؟ این شرکت بعنوان یک شرکت دارویی معتبر ووزین چه تضمینی برای اصل بودن محصولات فوق الذکر ارائه میدهد ؟ انهم در این اشفته بازار دارویی که همگان عنوان میکنند که محصولات انها اصل میباشد ؟ ممنون میشوم بنا براصل مشتری مداری هر انچه را که لازم است مشتریان شما (فارغ از روال کاسبکارانه وبازاری گونه!) در این رابطه بدانند ، بعنوان یک شرکت دارویی معتبر وخوشنام (بمن معرفی شده اید) در صورت امکان ارایه فرمایید . عزت مزید علی

  • haditeb

   جناب نوری عزیز با سلام و درود خدمت شما
   قرص مکس من از جمله معتبرترین قرص های جنسی میباشد که در کشور آمریکا تولید میگردد اکثر داروخانه های بزرگ دنیا این محصول را در قفسه های خود جای داده اند ..اولین وظیفه یک داروخانه دقت در تاریخ تولید و انقضای داروها میباشد ما نیز بسیار حساستر از شما روزانه این مورد را بررسی میکنیم . بر اساس بروشور شرکت سازنده که به پیوست برای مشتریان ارسال میگردد تاریخ انقضای محصول سه سال پس از تولید میباشد که بر روی کارتن محصول هک شده است . مکس من بسیار داروی پیجیده ای است که امکان کپی برداری آن در حد صفر میباشد . تمام تلاش مجموعه پزشکی هادی طب بر آن است تا دست سودجویان که نسخه های فیک دارویی را عرضه میکنند را کوتاه کند . بسیار خوشحال خواهیم شد در مورد جزییات داروها با شما تخصصی تر به گفتگو بنشینیم شما میتوانید با تکمیل فرم امکان برقراری ارتیاط مستقیم را با کارشناسان فروش داروخانه برقرار سازید و در صورت رضایت اقدام به خرید محصول فرمایید .

  • ناشناس

   دوست عزیز این قرصو فقط درصورت داشتن بارکد در زیر کارتونش بخر درغیر این صورت تقلبی محسوب میشه بارکد مربعی

 • قاضوی

  سلام. لطفا اثرات این قرص را برای انانی که پروتز الت دارند بفرمایید. خطر دارد یاخیر باز هم افزایش خواهدداد. متشکرم

  • haditeb

   سلام ابتدا در این باره توسط پزشک متخصص غدد مورد برسی قرار گرفته و با ایشان در مورد مصرف قرص های جنسی مشورت فرمایید . ممکن است برای شما عوارضی بدنبال داشته باشد

 • محمد

  سلام بر مخاطبین مکس من
  به نظر من قرصرخوبی است اگر تقلبی نشده باشده خوب است و بخصوص در دیر انزالی از قرصهای مشابه بهتر است اصلیش را بخرید با هلگرام

 • فرزاد

  سلام ببخشید من الان متوجه نشدم این بسته ها تاخیری هستن یا برای مشکل نعوظ هستن .60 افزایش سایز نوشته 12 تایی یه چیز دیگه نوشته .من دنبال یه تاخیری خیلی قوی و خوب میگردم .ترامادول نداشته باشه ترجیحا آدم کاری هستم صبح نمیزاره درست از خواب پاشیم .ممنون میشم راهنمایی کنید .ببخشید عامیانه پرسیدم . مثل قرص داپوکسیتین نباشه که تا 3 ساعت آدم ده تا میبینه خواب آوره تا قرص تاخیری .من ترامادول هم جدا گانه مصرف کردم جواب میده ولی وابستگی و … خودتون بهتر میدونید .خواهش میکنم یه محصول خوب و با کیفیت معرفی کنید .ویگادول تقریبا خوب بود تقریبا .ممنون میشم .

 • امیر

  سلام.من تمام محصولات شمارو مشخصاتش وخوندم ولی کلا گیج شدم..من مشکل نعوظ و قوای جنسی ندارم ولی میخوام به انزال بالای ۵۰ دقیقه برسم چه محصولی خوب؟

 • علی

  سلام من مشکل عدم نعوظ دارم و یکروزه شروع به خوردن این کپسول کردم ولی هیچ تاثیری در من نداشته مدت زمان اثربخشی این دارو چند روز است ؟

  • haditeb

   سلام دوست عزیز مشکلات نعوظ با تنها یک عدد دارو رفع نمیشه چون مثل سر درد نیس که با مسکن درمان شه نیاز هس شما یک دوره از دارو استفاده فرمایید .متشکرم

 • Khalil

  سلام من در تاریخ 3/19 خرید انجام دادم ولی متاسفانه هنوز به دستم نرسیده پیگیری خیلی کردم جواب درست حسابی بهم ندادن الان دو روزه اصلا جواب نمیدن چیکار باید کرد

  • haditeb

   سلام شیوا دهقان هستم از پشتیبانی داروخانه هادی طب
   احتمالا داروی شما در مرکز اداره پستتون هس یا اینکه برگشت خورده از طریق پیگیری مرسوله لطفا اطلاعاتتون رو در اختیار ما بزارید تا براتون بارکد پیگیری مرسوله بفرستیم ..متشکرم از پیغامتون جای نگرانی نیست حتما براتون پیگیری میکنم

 • Khalilا

  شماره من رو شما دارین من تو واتساپ پیام دادم ولی کسی جواب نداد لطف کنید شماره مرسوله رو برام ارسال کنید

  • haditeb

   دوست عزیز سفارشات بالاست و مشتری ها زیاد هستن لطفا برای تسریع در روند پشتیبانی از قسمت پیگیری مرسوله پیام خود را ارسال فرمایید .پیشاپیش از صبوری شما کمال تشکر را دارم

 • ahmad

  سلام
  من ۲۰ سالمه مشکل سایز ندارم ولی زود انزالی شدید دارم یعنی حتی بدون دخول با یک تماس کوچک ارضا میشم و التم در حالت عادی نرم و شل هست ولی به وقتش مشکل نداره

  میخوام یک محصول درمانی رو به من معرفی کنید که دائمی باشه به نظر‌شما مکس من ۶۰ عددی خوبه برای دوره ۲ تا ۴ ماه ؟ این چیزی که من مطالعه کردم در موردش برای زود انزالی معجزه میکنه

  همراه با این مکس من دارو های گیاهی هم مصرف میکنم مثل سیر سیاه قهوه سوپریم عسل زنجفیل دارچین سیاه دانه فقط میخوام از مکس‌من‌ مطمئن شم که دوره رو شروع کنم با این دارو های گیاهی هنوز هیچی مصرف نکردم

  • haditeb

   باسلام دوست عزیز در تعداد متفاوتند عملکرد یکیه و برای تاخیر در انزال و درمان اختلالات نعوظی کاربرد دارده مکس من

  • haditeb

   متشکرم سعی داریم داروها رو سریعتر از همیشه دست مشتری های عزیز برسونیم چنانچه موردی در تاخیر وجود داشت حتما به ما اطلاع دهید . موفق باشید

 • اسماعیل

  برای کسانی که انزال زودتر از یک دقیقه دارند قرص مکس من خوبه و حداقل زمان انزال را به چند دقیقه میرسونه

  • haditeb

   مکس من ها کمر مرد رو به شدت سفت میکنن و با عث میشن شما بعد انزال هیچ گونه حالت خستگی نداشته باشید و حتی میتونید در یک روز چند بار رابطه جنسی رو تجربه کنید زمان تاخیر در انزال بصورت طبیعی افزایش پیدا میکنه و در افراد مختلف متفاوته

 • مهرداد

  من ۲۰ سالمه مشکل در انزال دارم اونم توی ۱۵ ثانیه ارضا میشم و نعوض و سایز هم مشکل دارم آیا قرص مکس من برای همه این مشکلات خوبه و میتونه درمان کنه منو یا باید برم دکتر ؟

  • haditeb

   سلام توصیه میکنم یک دوره از مکس من 60 عددی استفاد فرمایید انزال زیر 15 ثانیه مسلما میتونه برای شما بخصوص در آینده اگه بخواید بچه دار هم بشین مشکلاتی ایجاد کنه .
   ضمن اینکه سیالیس 30 عددی هم گزینه خوبی برای رفع چنین مواردی هست .. ورزش و تحرک رو هم از یاد نبرین که در کاهش استرس نقش اساسی رو ایفا میکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: