خرید قرص سیلدنافیل
خرید قرص تاخیری

قرص سیلدنافیل درمان زودانزالی و شق کننده الت قرص تاخیری اصل

قرص سیلدنافیل نخستین بار توسط شرکت داروسازی فایزر و در سال 1988 به بازار عرضه شد و از همان زمان به عنوان یکی از مهم‌ترین داروها برای درمان اختلال نعوظ مورد استفاده قرار دارد.

قرص سیلدنافیل قدرت فعال ماندن تا 4 ساعت را دارست یک قرص تاخیری اصل بهترین گزینه برای درمان شلی و سفت نبودن الت و افزایش شق پذیری آن میباشد .

سایت فروش قرص سیلدنافیل
داروخانه اینترنتی قرص سیلدنافیل

سلیدنافیل به قویترین و بهترین داروی نعوظ معروف است و البته گاها مردانی که از شق نشدن و راست نشدن کامل الت تناسلی خود ناراضی هستند از این قرص گیاهی استفاده میکنند .سیلدنافیل بهترین بهترین گزینه دارویی برای ارتقاع کیفیت رابطه جنسی میباشد .

خرید قرص سیلدنافیل

سیلدنافیل درجه یک فقط در این داروخانه (داروخانه هادی طب ) عرضه میگردد که از تولیدات دارویی کشور کاناداست که قرص معروف ویگرکس پلاس را نیز قبلا عرضه کرده بود که با استقبال بی سابقه ای از جانب مشتریان جهت افزایش سایز الت تناسلی مواجه گردید.

مصرف این دارو بدون نسخه پرشک نیز بلامانع است.

سیلدنافیل درمانبخش اختلالات نعوظی (به نقل از ویکی پدیا)

سیلدنافیل سیترات Sildenafil (ویاگرا)، که تحت نام تجاری Viagra ، Revatio و اسامی دیگر به فروش می‌رسد، یکی از داروهای مورد استفاده در درمان اختلال در نعوظ و افزایش فشار خون شریانی ریوی (PAH) است. این دارو نخستین بار توسط شرکت داروسازی فایزر به بازار عرضه شد.

سیلدنافیل باعث مهار نوع شماره ۵ آنزیم فسفودی استراز خاص cGMP می‌شود (PDE۵). این آنزیم جریان خون در آلت تناسلی مرد را تنظیم می‌کند. سیلدنافیل از زمانی که در سال ۱۹۹۸ در دسترس قرار گرفته‌است یکی از مهم‌ترین داروها برای درمان اختلال در نعوظ به‌شمار می‌رود.

موارد منع مصرف سیلدنافیل:

  • هنگام مصرف مواد تولیدکننده نیتریک اکسید، نیتریت‌ها و نیترات‌های آلی، مانند نیتروگلیسرین و آمیل نیتریت
  • در مردانی که نزدیکی به دلیل مشکلات قلبی عروقی برای آن‌ها مضر است
  • اختلال شدید کبدی (کاهش عملکرد کبد)
  • اختلال شدید در عملکرد کلیه
  • فشار خون پایین
  • سکته مغزی یاحمله قلبی اخیر
  • اختلالات ارثی دژنراتیو شبکیه

تأثیر قرص سیلدنافیل بر بهبود بیماران دچار فشار خون ریوی

یکی از علل ایجاد فشار خون شریان ریوی (PAH) مسمومیت با گاز موستارد است. گاز موستارد یکی از عوامل مخرب موجود در بمب‌های شیمیایی است که طی جنگ عراق علیه ایران تعداد زیادی از سربازان ایرانی را آلوده نمود.

مطالعه‌ی حاضر جهت بررسی میزان اثر داروی سیلدنافیل، که امروزه یکی از درمان‌های مؤثر PAH است، بر روی درمان علایم این اختلال در مسمومین به گاز خردل طراحی شد.

تاکنون مطالعاتی در زمینه‌ی درمان PAH با سیلدنافیل انجام شده که نشان دهنده‌ی تأثیر مناسب این دارو بر علایم بیماری بوده است. نتیجه‌ی مطالعه‌ی ما نیز نشان دهنده‌ی بهبودی PAH در مسمومین با موستارد است. طبق نتایج به دست آمده، درمان این بیماران با حتی یک دوز روزانه‌ی سیلدنافیل نیز به بهبودی می‌انجامد.

ویژگی های برتر قرص سیلدنافیل:

1) درمان اختلال در نعوظ
2) افزایش دهنده عملکرد جنسی
3) بسیار قوی تر و بی خطرتر از ویاگرا بوده
4) درمان بزرگی خوش‌خیم پروستات
5) قرص های سیلدنافیل مدت اثری نزدیک به 36 ساعت دارند

دورزهای مصرفی قرص های سیلدنافیل +قدرت مهار انزال زودرس

دوز شروع طبیعی ، در مردانی که قبلاً سیلدنافیل مصرف نکرده اند ، یک قرص 50 میلی گرم است. دوزهای بعدی بسته به پاسخ ، می توانند حداکثر 100 میلی گرم به عنوان یک دوز واحد ، و یا تا 25mg کاهش یابد. بیشتر مردان 50mg را کافی می دانند. سیلدنافیل نباید بیش از یک بار در 24 ساعت مصرف شود.

اثرات درمان ممکن است هر بار دقیقاً یکسان نباشد. بهتر است دوز مشابهی را که قبلاً کار کرده اید مصرف کنید ، در صورتی که در چندین مورد درمان موفقیت آمیز نباشد ، دوز را افزایش دهید.

در طی برانگیختگی جنسی ، جریان خون در آلت تناسلی تغییر می کند. این تغییر جریان خون است که باعث ایجاد نعوظ می شود. سیلدنافیل از نظر پزشکی به عنوان مهار کننده PDE5 شناخته می شود. مهار کننده های PDE5 میزان پیام رسان های شیمیایی طبیعی را که در تولید نعوظ دخیل هستند تغییر می دهد.

منبع:drfox

مکانیزم اثربخشی قرص های سیلدنافیل

قرص سیلدنافیل اثر ریلکسیسن مستقیم روی کورپوس کاورنوزوم ندارد اما از طریق مهار فسفری استراز 5، سبب افزایش اثرات نیتریک اکساید می‌شود.

نیتریک اکساید سطوح cGMP را افزایش داه، عضلات صاف و منبسط شده و میزان خون ورودی به کورپوس کاورنوزوم افزایش می‌یابد.

تحریک جنسی موجب آزادسازی موضعی نیتریک اکساید می‌شود و مهار فسفودی استراز 5 توسط سیلدنافیل سبب افزایش سطوح cGMP در کورپوس کاورنوزوم می‌شود.

مرگز خرید قرص سیلدنافیل
سایت فروش نسخه درجه یک قرص سیلدنافیل

نحوه مصرف قرص سیلدنافیل

این قرص بایستی 30 دقیقه قبل از شروع فعالیت جنسی با یک لیوان آ ولرم مصرف گردد همچنین بایستی یک ساعت از تغذیه مناسب شما قبل از مصرف داروی فوق گذشته باشد .

قرص سیلدنافیل روزانه فقط یکبار بایستی صرف شود .در صورت مصرف اتفاقی بیش از مقادیر توصیه شده، بیمار را باید سریعا به بیمارستان منتقل کرد. دارو را باید دور از نور و رطوبت در دمای زیر 30 درجه سانتیگراد، درون جعبه دربسته نگهداری کرد.

جهت تاثیرگذاری بیش‌تر داروی سیلدنافیل آن را به صورت مرتب مصرف کنید. به یاد داشته باشید که هر روز این دارو را در زمان مقرر استفاده کنید.

نکته :مصرف داروی سیلدنافیل به ندرت ممکن است مردان نعوظ دردناک یا طولانی‌تر از چهار ساعت را تجربه کنند. با این حال در صورتی که با چنین عارضه‌ای مواجه شدید مصرف داروی سیلدنافیل را متوقف کرده و به سرعت به پزشک مراجعه کنید زیرا ممکن است این مشکلات برای همیشه ادامه پیدا کند.

خرید اینترنتی قرص سیلدنافیل

خرید قرص سیلدنافیل یک قرص تاخیری عالی :

 قرص‌های مهارکننده آنزیم فوسفو دی استراز که امروزه با نام های قرص‌های ویاگرا، سیالیس، سیلدنافیل و … در دسترس می‌باشند؛ با مکانیسم گشادکنندگی عروق بدن به خصوص آلت تناسلی مرد باعث ایجاد نعوظ سفت می شوند که امروزه به صورت روتین برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ و عدم سفت شده گی آلت تناسلی تجویز می شود.
همچنین بخوانید قرص مشابه مکس من کلیک کنید>>>
جایگاه مهم این قرص ها در انزال زودرس به نقش تقویت‌کنندگی نعوظ و افزایش توانائی مرد جهت انجام نعوظ مکرر است.
به صورت خلاصه قرص‌های ویاگرا تادالافیل و سیلدنافیل انزال را به تأخیر نمی‌اندازند بلکه به فرد این توان را می‌دهند که بعد از انزال زودرس یک ربع و نیم ساعت بعد دوباره قدرت نعوظ داشته باشند که در بار دوم مطمئنا انزال با تاخیر انجام می‌شود که به آن dabble sex می‌گویند یعنی کاملا بطور طبیعی زود انزالی درمان میشود.
قدرت تاخیری قرص سیلدنافیل 4 ساعت میباشد و اثرات این داروی گیاهی تاخیری بعد از این زمان مشخص خاموش میشود.

عوارض احتمالی قرص سیلدنافیل :

هر دارویی ممکن است حساسیت هایی را برای فرد بدنبال داشته باشد متابولسم غدد جنسی در افراد متفاوت است و افراد ضعیف تر ممکن است دچار اختلالات موقت زیر شوند :
  • سردرد
  • سوء هاضمه
  • احساس سرخی و گرگرفتگی در صورت
  • درد عضلانی، کمر درد (بیشتر با تادالافیل دیده می شود)
  • گرفتگی و احتقان بینی
  • تاری دید (مثل فوتو فوبیا و دید آبی)

این علائم معمولا خفیف بوده و با گذشت زمان کمتر می شوند.

قدرت مهار کنندگی سیلدنافیل در زمان انزال

در طی برانگیختگی جنسی ، جریان خون در آلت تناسلی تغییر می کند. این تغییر جریان خون است که باعث ایجاد نعوظ می شود.

سیلدنافیل متعلق به گروهی از داروهای موسوم به مهار کننده های فسفودی استراز نوع 5 است. آنها با کمک به شل کردن رگ های خونی در آلت تناسلی شما ، به شما اجازه می دهد خون هنگام تحریک جنسی در آلت تناسلی شما جریان یابد.

سیلدنافیل از نظر پزشکی به عنوان مهار کننده PDE5 شناخته می شود. مهار کننده های PDE5 میزان پیام رسان های شیمیایی طبیعی را که در تولید نعوظ دخیل هستند تغییر می دهد.آیا این همان قرص تاخیری قدرتمندی نیست که شما بدنبالش بودید پس جهت سفارش فرم زیر را تکمیل فرمایید تا در این باره بیشتر با همدیگر مکاتبه کنیم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 98 میانگین: 3.7]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

59 دیدگاه

  • محمد

    سلام‌من کم خونی دارم،البته خیلی شدید نیست،میتونم‌از سیلدنافیل استفاده کنم،اگه نه قرص جایگزین چیه؟

  • Sajad

    سلام دکتر
    عرض ادب . دکتر بنده هر وقت سیلدنافیل استفاده میکنم بعدش دچار معده درد شدید و سوزش از معده تا توی گلو میشم. حتی پنتوپرازول ۸۰ هم پشتش استفاده میکنم و بازم خیلی تاثیری نداره. خیلی اذیت میشم. چه راه کاری داره که بتونم از این قبیل دارو برای نعوظ کامل استفاده کنم که این عوارض رو نداشته باشم !؟ یه داروی جایگزین بهتر یا یا چیزی که این عارضه بعدش رو بتونه درمان کنه. ممنونم

  • حسن

    سلام دکتر
    من مشکل خاصی ندارم. سن ام ۳۲ ساله و برای یه رابطه جنسی طولانی در حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه کدوم قرص رو پیشنهاد می‌کنید، سیلدنافیل یا سیالکس و مکس‌پاور؟ در ضمن قیمت مکس پاور و سیالکس را میشه لطف کنید؟ ضمناً سایز آلت من ۱۵ سانتی هستش، احساس می‌کنم کوچکه، میشه بگین سایز نرمال آلت مردانه چند سانتیه؟
    مرسی

    • haditeb

      با سلام سایز 15 بهنگام نعوظ معمولیه و میتونه پارتنر شما رو راضی نگه داره ضمن اینکه اگه نعوظ کاملی داشته باشید میتونید تا 17 سانت نیز انتظار رشد داشته باشید، بنظر میرسه استفاده از قرص های نعوظی نظیر مکس پاور 410 و سیالیس مشکی 250 تومنی براتون مناسب و مفید باشه دوست عزیز

  • س

    سلام دکتر
    با توجه به اینک بنده قبلا. داپوکستین مصرف میکردم
    الان میخوام سیدنافیل مصرف کنم
    مشکلی پیش نمیاد
    و‌اعتیاد اور نباشه
    چون من هیچ‌نوع نواد مخدری وصرف نمیکنم. تاثیری بدی روم نزاره

    • haditeb

      سلام بستگی به نوع رابطتون داره اگه با شتاب ملایم باشه میتونید حدود 25 دقیقه با سیلدنافیل دخول بدون انزال داشته باشید

  • سعیدمحبوبی

    سلام سال ۹۸صبح زود آب سرد خوردم بعدازاون دیگه تحریک نشدم واحساس خیلی ضعیفی دارم دکتر رفتم داروهای زیادی مصرف کردم ولی درست نشدم آخرم گفت مشکل شما مغزی هستش پیشنهاد شماچیه ممنون

    • haditeb

      با سلام مسلما باید درمان های زوانی و جسمی رو انجام بدبد من میتونم براتون الان دارو پیشنهاد بدم ولی شاید لذت خاصی نبرین و انزال نرمالی نداشته باشین پس بهتره درمان های پیش زمینه ای داشته باشید فعلا

  • Mojtaba

    سلام وقت بخیر
    من سیلد نافیل 50mg گرفتم
    احساس میکنم بازم دزش برام زیاده چون نعوظم بیش از 4ساعته
    ایا میتونم نصفش کنم یا اینم جزو داروهایی هست که نمیشه نصف کرد؟

    • haditeb

      با سلام سیلدنافیل 50 اگه برایتون نعوظ شدیدی داره بهتره از قرص های تادالافیل بهره ببرید که دوز 20 میلی داشته باشه

  • A,k

    سلام دکتر جان بنده۵۵سالمه چندسال سیلدنافیل میخورم وخیلی خیلی خیلی وبیشتر راضی بودم ازش اماجدیدا«سردرد،گرگرفتی صورت،چشم درد،بینیم میگیرم وهم خوب حال نمی‌برم!!ودرجوانی اندازه آلت بدون قرص ۲مشت و۳انگشت میشد!الان۱مشت و۳انگشت
    !خیلی ناراحت ونکرانم؟طبیعی است مقتضای سن وسالمه؟یاضعیف شدم؟لطفاراهنمای کنید🙏چکارکنم قرص راعوض کنم؟یابدنم دیگرجوابگونیست؟درضمن لاغروکم خون هم هستم ظاهرا؟ممنون میشم راهنمایی کنید🙏سپاسگزارم که راهنمای میکنیدسوالهای که نمیشد عنوان کرد«فراهم کردید🙏بیشرازجهادوزیارت خانه خدا ثواب میبریدانشالله🙏

    • haditeb

      با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست بزرگوار
      داروهای جنسی میتونن اعتیاد آور باشند، همچنین مصرف بی رویه ی آن ممکنه غدد جنسی را حتی با تحلیل مواجه کنه. در نظر داشته باشید که هر چه سنتون بالاتر میره نسبت به سیلدنافیل ها ممکنه حساسیت بیشتری احساس شود. محصولات کمک نعوظی در سیلدنافیل ها خلاصه نمیشن و شما میتونید از انواع ژل ها و یا ترکیبات دارویی دیگری که در این تارنما برای مشتریان تدارک دیده شده بهره مند شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *