سیالیس مشکی برای مردان
خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

قرص سیالیس مشکی بهترین قرص سفت کننده کمر و الات تناسلی

قرص سیالیس در دوزها و رنگ بندی مختلفی ارایه میگردد این برند دارویی محصول کشور آمریکا میباشد که به شهرت جهانی رسیده است .

قرص سیالیس مشکی در یک بسته 6 عددی و با دوز بالای 200 میلی گرمی عرضه میگردد که بسیار برای مردان با قدرت بدنی و توان جنسی بالا مناسب میباشد .

بسته به شرایط فیزیکی خود میتوانید تا 45 سالگی از این محصول جنسی جهت افزایش سفتی و ایجاد تاخیر در انزال بهره مند شوید.

از نصف کردن دارو جهت کاهش دوز مصرفی خودداری فرمایید بنا به توصیه پزشکان داروخانه هادی طب این موضوع فاقد اعتبارات علمی میباشد .

قرص سیالیس مشکی چیست ؟

سیالیس ها هم رده با قرص های ویاگرا میباشد که همانند ویاگراها در دوزهای مصرفی مختلفی ارایه میگردندکارایی سیالیس مثل ویاگرا بوده ولی بدون تپش قلب ، سردرد ، قرمزی پوست ، ناراحتی معده ، تغییرات بینایی و … بوده و همین عوامل باعث شهرت و معروفیت جهانی سیالیس گردیده است.

قرص سیالیس  مشکی مورد تائید FDA آمریکا می باشد و استفاده آن جهت عموم بلامانع اعلام گردیده است . این محصول برای افراد دارای کاهش فشار خون ، بیماریهای قلبی و ریوی توصیه نمی شود .

با مصرف یک حبه از این دارو پس از تحریک ، آلـــ.ـت به نعوظ کامل میرسد و به مدت 24 الی 48 ساعت پس از کوچکترین تحریک آلـــ.ـت به نعوظ فوق العاده سفتی دست خواهد یافت که شما و شریک جنــ.ـسـ.ـیتان را متعجب خواهد کرد.

سیالیس مشکی از جمله داروهای بی خطر جنسی محسوب میشود که بدلیل کیفیت بالای ساخت بخصوص در پوشش خارجی بسیار مورد استقبال پزشکان حوزه درمان ناتوانی جنسی قرار گرفته است .

با مصرف این دارو هیچ باری بر سیستم عصبی فرد وارد نمیشود و  میزان فشار خون نیز بالا نمیرود اما همچنان ما این دارو را برای بیماران قلبی ،عروقی و فشار خون توصیه نمیکنیم .

میزان اثر بخشی قرص سیالیس مشکی آمریکایی اصل

عملکرد طولانی مدت این ژنریک فقط فرصتی برای کاهش تعداد قرص ها نیست، بلکه فرصتی برای استراحت است و نیازی به فکر کردن در مورد زمان عمل آنها نیست.

شما نیازی به استفاده مداوم از سیالیس مشکی ندارید .

به عنوان مثال، سیلدنافیل، آوانافیل و واردنافیل تا پنج ساعت عمل می کنند، به این معنی که مرد باید ساعت به ساعت برای رابطه جنسی برنامه ریزی کند.

کمی این دارو به شما آزادی عمل میدهد که در فواصل روز بدون دغدغه نعوظ به رابطه جنسی مشغول شوید.

شما ممکن است یک روز با همسرتان برای رابطه جنسی مفصل برنامه ریزی کرده باشید پس حتما به این مکمل نیاز خواهید داشت.

این کاملا ناخوشایند است و می تواند باعث استرس غیر ضروری شود.

همانطور که همه می دانند، استرس بدترین دشمن قدرت قوی است.

قرص سیالیس مشکی به شما این امکان را می دهد که قرص ها را برای بیش از یک روز در هر زمان فراموش کنید.

یک خاصیت مهمی که قرص سیالیس مشکی را پرفروش میکند سازگاری با مشروبات الکلیست .

این دارو زیاد شما را محدود نمیکند اما بهتر است در روز اول  منزل بیرون نیایید !

بهتر است قبل از خرید قرص سیالیس مشکی پیش بینی کنید که بدن شما کشش 200 میلی گرم دوز را دارد یا خیر.

انواع قرص سیالیس موجود در داروخانه

شرکت سازنده این محصول هر ساله نسخه های متفاوتی از سیالیس را ارایه میدهد ما قبلا در این داروخانه سیالیس 30 تایی را برای شما عزیزان رونمایی کرده بودیم که میتوانست مشکل انزال را بطور کامل برطرف سازد .

تفاوت سیالیس مشکی با نمونه های دیگر آن ابتدا در دوز مصرفی و در رتبه بعدی میزان تادالافیل مورد استفاده در آن میباشد بطوری که در این دارو حدود 200 میلیگرم از ماده یاد شده بکار گرفته شده است که این میزان برای سیالیس های معمولی حدود 40 میلی گرم بود .

نسبت زمان رسیدن به نتیجه مطلوب با این نسخه بسیار قویتر انجام میپذیرد اگر چنانچه میخواهید دوز مصرفی و شدت شق شدگی الت تناسلی را بیشتر و قویتر احساس کنید پیشنهاد ما در این داروخانه به شما عزیزان سیالیس مشکی رنگ انگلیسی خواهد بود .

میزان و نحوه مصرف قرص سیالیس مشکی

اطلاعات بروشور شرکتی از ماندگاری حدود 40 ساعته این دارو خبر میدهند ما نیز توصیه میکنیم فاصله زمانی حدود 48 ساعته را برای مصرف هر حبه از این قرص گیاهی رعایت فرمایید .

از نظر اثرات دارویی سیالیس مشکی 5 تا 6 برابر قویتر از دیگر داروهای تاخیری میباشد لذا چنانچه تاکنون از مجموعه قرص های تاخیری استفاده نکرده اید برای این دارو احتیاط کنید.

کنترل نعوظ با این دارو بسیار راحتتر صورت میگیرد که بدلیل بالابودن غلظت تادالافیل استفاده شده در محصول میباشد .

طریقه مصرف قرص سیالیس
نحوه مصرف سیالیس مشکی

سیالیس مشکی کمی نسبت به داروهای دیگر دیرتر عمل میکند پس بهتر است حدود 40 تا 50 دقیقه برای شروع میزان اثر بخشی آن تامل کنید .

قرص سیالیس مشکی به تنهایی میتواند موجبات برقرای چند رابطه جنسی را در بازه دو یا سه روزه فراهم کند که بسیار برای مردان جذاب تر میباشد .

قرص سفت کننده کمر و الات تناسلی

برای درمان اختلالات نعوظی در مردان باید سفتی الت تناسلی را افزایش داد میزان ماندگاری الت در حالت سفتی موضوعی است که بسیاری از مردان را دچار چالش های بزرگی میکند .

از جمله مشکلات شایعی که با سفت ماندن بیش از حد الت تناسلی رخ میدهد شروع درد در ناحیه بیضه ها میباشد که بسیاری از مردان را به نعوظ زود هنگام سوق میدهد .

آری این یکی دیگر از مسایل مربوط به حوزه ناتوانی جنسی در مردان میباشد که باید سریعا درمان شود .

داروی مشابه >> کینگ دول کلیک کنید

یا در مواردی الت تناسلی همچنان حالت شلی را حتی در هنگام تحریک جنسی نیز داراست که باعث سرخوردگی در مردان میشود و البته مواردی نظیر عدم توانایی در شق سازی الت در ربطه جنسی دوباره با ذوجین خود .

یک مرد همیشه میخواهد قدرت جنسی خود را برای ذوج خود نمایان سازد . وظیفه اصلی این دارو سفت کردن فوق العاده الت مردان میباشد که بدون کم و کاستی و به بهترین شیوه ممکن این کار را انجام میدهد .

نکته جالب در مورد قرص های سیالیس مشکی شق ماندن الت حتی برای دقایق زیادی پس از رابطه جنسی میباشد که باعث حس افزایش قدرت مردانگی و اعتماد بنفس میباشد . شما با این دارو از قدرت الت تناسلی خود شگفت زده خواهید شد و آنجاست که تفاوت یک قرص برند جنسی را احساس میکنید .

قرص افزایش دهنده میل جنسی درمان سرد مزاجی مردانه

مردان نیز در دوره ای از زندگی زناشویی خود دچار سردمزاجی های جنسی ناخواسته میشوند این موضوع میتواند در طولانی مدت احساس پوچی و افسردگی را بدنبال داشته باشد .

ایجاد حس جوانی و شادابی جنسی موضوعیست که تمامی داروهای جنسی بدنبال آن هستند .

شما بسیار خوشحال خواهید شد که بدانید دارویی وجود دارد که بتواند سبک یکنواخت زندگی زناشویی را شما را تغییر دهد . سیالسی مشکی شما را به سال های گذشته باز میگرداند و همچنان میتواند روح جندگی و حرارت جنسی را در شما بیدار کند .

این یک محصول چند جبهه ای محسوب میگردد میتواند در موارد دیگری نیز به شما کمک کند که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

Black Cialis یک راه حل جدید و برتر است که اشتیاق شما را دوباره گرم می کند و تجربه جنسی بسیار بهتری را برای هر کس ایجاد می کند.

مشکلات تولید مثل در سن های خاص مردان را ناگزیر گرفتار خود میکند که بایستی بصورت طبیعی درمان گردد سیالیس با اثبات نتایج درمانی در این زمینه میتواند پاسخگوی مناسبی برای افراد باشد .

فروش قرص سفت کننده کمر در داروخانه
داروی سیالیس مشکی در داروخانه هادی طب

شاخصه های درمانی قرص سیالیس مشکی

مردان امروزی با مشکلات عدیده جنسی مواجهند یکی از گزارشات کاربران داروخانه هادی طب تکرار ادرار بعد از انزال میباشد ، این مورد بی اهمیت نیز در طولانی مدت میتواند مشکلات کلیوی را برای مردان در پی داشته باشد.

ماده تادالافیل اضافه شده در سیالیس مشکی میتواند برای مردان در موارد اینچنینی کمک کند .

شاخصه و ویژگی های برتر سیالیس مشکی :

*درمان کامل اختلالات نعوظی در مردان (عدم توانایی در نگهداشتن انزال )

*درمان فشار خون شریانی ریوی

*بهبود وضعیت تنگی نفس

*درمان بیماری های مربوط به پروستات خفیف در آقایان

*جلوگیری از تکرار ادرار و تخلیه ناقص مثانع در مردان

*سفت کننده عالی کمر و الات تناسلی مردانه

*قویترین قرص از لحاظ دوز مصرفی برای متقاضیان داروهای جنسی توانبخشی

این داروخانه در حوزه درمان ناتوانی جنسی قدم برمیدارد چنانچه از سیالیس مشکی جهت مداوای بیماری های غیر جنسی استفاده میکنید توصیه میکنیم در این باره حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید .

خرید قرص سیالیس مشکی از داروخانه

سیالیس مشکی از تولیدات دارویی کشور آمریکا میباشد نسخه پاکستانی این محصول متاسفانه در فضاهای غیر علمی به مشتریان عرضه میگردد که فاقد اثرات درمانیست .

هر موقع با قرص سیالیس روبه شدید حتما نشان آمریکایی هک شده روی دارو را چک فرمایید . این دارو در حبه های مشکی رنگ ارایه میگردد که نشان 200 که به دلیل اضافه شدن 200 میلیگرمی تادالافیل میباشد روی آن هک شده است .

این دارو در داروخانه هادی طب با قیمت مناسب 125000 تومانی موجود میباشد که میتوانید براحتی از فرم زیر سفارش فرمایید . لازم به توضیح میدانیم کلیه داروهای ارائه شده دارای بارکدهای پیگیری از ادارات پست و تیپاکس میباشند که براحتی در صورت تاخیر بیش از سه روزه میتوانید پیگیری فرمایید .

ارسال سریع محصول در همان روز اولویت اصلی این داروخانه در جهت جلب رضایت مشتریان خود میباشد همچنین مشتریان تهرانی میتوانند داروهای خود را ساعاتی پس از ثبت سفارش درب منزل خود تحویل فرمایند.

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

66 دیدگاه

 • مهاجر

  با سلام.. من قطع نخاع هستم.. خیلی از قرص ها جوابگو نیست برای یک نعوظ راضی کننده.. بنظر شما برای نعوظ سفت چه توصیه ای دارید؟ مچکرم

  • haditeb

   با سلام یه دوره میتونید سیالیس 30 تایی مصرف کنید . یه استعلام قبل از مصرف حتما از پزشک معالجتون داشته باشین چون نمیدونم فعلا چه داروهایی در دست مصرف دارید

 • کامبیز

  با سلام و خسته نباشید.لطف کنین برای درمان نعوظ که بسته ۳۰عددی رو پیشنهاد کردین به دوستان، در موردش توضیح کوچکی بدین و نحوه مصرف و قیمت و چطور میشه سفارش داد رو هم لطف کنین
  ممنون

  • haditeb

   سلام دوست عزیز
   سیالیس 30 تایی محصول کشور انگلیس هس که یه درمان قطعی با مصرف یه دوره مصرف برای مشکل نعوظ مردونه اس .. این محصول تو داروخونه هادی طب هس و لینک خرید داره که براحتی میتونید ثبت سفارش کنید قیمتش 220 تومنه

  • haditeb

   سلام نه متاسفانه در شرایط فعلی امکان مراجعه حضوری وجود ندارد انشااله بتوانیم در شرایط مساعدی در خدمت عزیزان باشیم .1400/6/19

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.