سیالیس مشکی برای مردان
خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص سیالیس مشکی بهترین قرص سفت کننده کمر و آلات تناسلی مردانه

قرص سیالیس در دوزها و رنگ بندی مختلفی ارایه میگردد این برند دارویی محصول کشور آمریکا میباشد که به شهرت جهانی رسیده است. قرص سیالیس مشکی در یک بسته 6 عددی و با دوز بالای 200 میلی گرمی عرضه میگردد که بسیار برای مردان با قدرت بدنی و توان جنسی بالا مناسب میباشد.

حتما بخاطر داشته باشید که قرص سیالیس مشکی در سه دوز 80، 200 و 800 میلی گرمی تولید میشود (سیالیس 800 میلی گرمی مخصوص افزایش سایز آلات مردانه است اما بدلیل بروز پاره ای از حساسیت های ناخواسته در این داروخانه ارائه نمیگردد و تنها نسخه ی معتبر 200 میلی گرمی از انتهای همین پیج قابل خرید و سفارش میباشد).

بسته به شرایط فیزیکی خود میتوانید تا 45 سالگی از این محصول جنسی جهت افزایش سفتی و ایجاد تاخیر در انزال بهره مند شوید.

از نصف کردن دارو جهت کاهش دوز مصرفی خودداری فرمایید بنا به توصیه پزشکان داروخانه هادی طب این موضوع فاقد اعتبارات علمی میباشد.

آیا خرید قرص سیالیس مشکی توصیه میگردد؟ با ما باشید تا در این رابطه بیشتر با همدگیر گپ بزنیم.

قرص سیالیس مشکی چیست ؟

قرص سیالیس مشکی مخصوص مردان با هنگامه ی نعوظ کمتری است و این کمک میکند تا راست کنندگی کافی را بهنگام روابط جنسی بدست آورد. این سایز خوبی در ماجرای جنسی به مردان اعطا میکند اما پس از مدتی آن را پس خواهد گرفت( بخوانید درمان قطعی کوتاهی آلت مردانه با قرص وایمکس اورجینال)

تادالافیل موجود در سیالیس بلک از عملکرد PDE 5 جلوگیری می کند و اجازه می دهد خون به درستی جریان یابد. هنگامی که اکسید نیتریک در آلت تناسلی با تحریک جنسی آزاد می شود، cGMP تولید می شود. cGMP یا گوانوزین مونوفسفات حلقوی اتساع و انقباض عروق خونی را کنترل می کند. وقتی cGMP به درستی تولید شود، خون به راحتی به آلت تناسلی می‌رسد. با جریان بیشتر و بیشتر خون، فشار در آلت تناسلی ایجاد می شود. این منجر به نعوظ می شود.

سیالیس ها هم رده با قرص های ویاگرا میباشد که همانند ویاگراها در دوزهای مصرفی مختلفی ارایه میگردندکارایی سیالیس مثل ویاگرا بوده ولی بدون تپش قلب، سردرد، قرمزی پوست، ناراحتی معده، تغییرات بینایی و … بوده و همین عوامل باعث شهرت و معروفیت جهانی سیالیس گردیده است.

قرص سیالیس  مشکی مورد تائید FDA آمریکا می باشد و استفاده آن جهت عموم بلامانع اعلام گردیده است . این محصول برای افراد دارای کاهش فشار خون ، بیماریهای قلبی و ریوی توصیه نمی شود .

با مصرف یک حبه از این دارو پس از تحریک ، آلت به نعوظ کامل میرسد و به مدت 24 الی 48 ساعت پس از کوچکترین تحریک آلـت به نعوظ فوق العاده سفتی دست خواهد یافت که شما و شریک جنسیتان را متعجب خواهد کرد.

سیالیس مشکی از جمله داروهای بی خطر جنسی محسوب میشود که بدلیل کیفیت بالای ساخت بخصوص در پوشش خارجی بسیار مورد استقبال پزشکان حوزه درمان ناتوانی جنسی قرار گرفته است .

با مصرف این دارو هیچ باری بر سیستم عصبی فرد وارد نمیشود و  میزان فشار خون نیز بالا نمیرود اما همچنان ما این دارو را برای بیماران قلبی ،عروقی و فشار خون توصیه نمیکنیم.

سیالیس مشکی
خرید قرص سیالیس مشکی 4 و 6 تایی از داروخانه هادی طب

میزان اثر بخشی قرص سیالیس مشکی آمریکایی اصل

عملکرد طولانی مدت این ژنریک فقط فرصتی برای کاهش تعداد قرص ها نیست، بلکه فرصتی برای استراحت است و نیازی به فکر کردن در مورد زمان عمل آنها نیست.

شما نیازی به استفاده مداوم از سیالیس مشکی ندارید .

به عنوان مثال، سیلدنافیل، آوانافیل و واردنافیل تا پنج ساعت عمل می کنند، به این معنی که مرد باید ساعت به ساعت برای رابطه جنسی برنامه ریزی کند.

کمی این دارو به شما آزادی عمل میدهد که در فواصل روز بدون دغدغه نعوظ به رابطه جنسی مشغول شوید.

شما ممکن است یک روز با همسرتان برای رابطه جنسی مفصل برنامه ریزی کرده باشید پس حتما به این مکمل نیاز خواهید داشت.

این کاملا ناخوشایند است و می تواند باعث استرس غیر ضروری شود.

همانطور که همه می دانند، استرس بدترین دشمن قدرت قوی است.

قرص سیالیس مشکی به شما این امکان را می دهد که قرص ها را برای بیش از یک روز در هر زمان فراموش کنید.

یک خاصیت مهمی که قرص سیالیس مشکی را پرفروش میکند سازگاری با مشروبات الکلیست .

این دارو زیاد شما را محدود نمیکند اما بهتر است در روز اول  منزل بیرون نیایید !

بهتر است قبل از خرید قرص سیالیس مشکی پیش بینی کنید که بدن شما کشش 200 میلی گرم دوز را دارد یا خیر.

حتما بخوانید : اسپری تاخیری قوی با برند معروف ویاگرا

انواع قرص سیالیس موجود در داروخانه

شرکت سازنده این محصول هر ساله نسخه های متفاوتی از سیالیس را ارایه میدهد ما قبلا در این داروخانه سیالیس 30 تایی را برای شما عزیزان رونمایی کرده بودیم که میتوانست مشکل انزال را بطور کامل برطرف سازد .

تفاوت سیالیس مشکی با نمونه های دیگر آن ابتدا در دوز مصرفی و در رتبه بعدی میزان تادالافیل مورد استفاده در آن میباشد بطوری که در این دارو حدود 200 میلیگرم از ماده یاد شده بکار گرفته شده است که این میزان برای سیالیس های معمولی حدود 40 میلی گرم بود .

نسبت زمان رسیدن به نتیجه مطلوب با این نسخه بسیار قویتر انجام میپذیرد اگر چنانچه میخواهید دوز مصرفی و شدت شق شدگی الت تناسلی را بیشتر و قویتر احساس کنید پیشنهاد ما در این داروخانه به شما عزیزان سیالیس مشکی رنگ انگلیسی خواهد بود(توصیه میکنیم مقاله قویترین قرص راست کننده فوری را در داروخانه هادی هنگام خرید چنین داروهایی مطالعه فرمایید).

خرید و استفاده قرص سیالیس مشکی به مردان کمک می کند تا نعوظ محکمی داشته باشند یا حفظ شوند. این دارو فقط در صورتی کار می کند که از نظر جنسی تحریک شده باشید. این قرص را می توان با غذا یا بدون غذا مصرف کرد. برای بهترین نتیجه، این قرص را دقیقا یک ساعت قبل از هر گونه فعالیت جنسی مصرف کنید. در 24 ساعت بیش از یک قرص مصرف نکنید. اثر این دارو 36 ساعت باقی می ماند. اگر از اختلال نعوظ رنج نمی برید این دارو را مصرف نکنید.

میزان و نحوه مصرف دارو

اطلاعات بروشور شرکتی از ماندگاری حدود 40 ساعته این دارو خبر میدهند ما نیز توصیه میکنیم فاصله زمانی حدود 48 ساعته را برای مصرف هر حبه از این قرص گیاهی رعایت فرمایید .

از نظر اثرات دارویی سیالیس مشکی 5 تا 6 برابر قویتر از دیگر داروهای تاخیری میباشد لذا چنانچه تاکنون از مجموعه قرص های تاخیری استفاده نکرده اید برای این دارو احتیاط کنید.

کنترل نعوظ با این دارو بسیار راحتتر صورت میگیرد که بدلیل بالابودن غلظت تادالافیل استفاده شده در محصول میباشد .

طریقه مصرف قرص سیالیس
نحوه مصرف سیالیس مشکی

سیالیس مشکی کمی نسبت به داروهای دیگر دیرتر عمل میکند پس بهتر است حدود 40 تا 50 دقیقه برای شروع میزان اثر بخشی آن تامل کنید .

قرص سیالیس مشکی به تنهایی میتواند موجبات برقرای چند رابطه جنسی را در بازه دو یا سه روزه فراهم کند که بسیار برای مردان جذاب تر میباشد.

در چه شرایطی باید از قرص سیالیس مشکی استفاده نمود؟

فقط در صورتی باید از قرص سیالیس مشکی آمریکایی استفاده کنید که قصد دارید رابطه جنسی داشته باشید. این سفت کننده کمر به 20 دقیقه تا 2 ساعت زمان نیاز دارد تا وارد عمل شود.

اگرچه سایر قرص‌های ED سریع‌تر عمل می‌کنند، اما نمی‌توانند با “قرص سیالیس مشکی” از نظر مدت اثر که به 36 ساعت می‌رسد، مقایسه شوند.

اگر قبلاً داروهای حاوی تادالافیل را برای تقویت قدرت امتحان نکرده اید، بهتر است با دوز 10 میلی گرمی تادالافیل شروع کنید. اگر این برای نتیجه مطلوب کافی نیست، دوز را به 20 میلی گرم افزایش دهید.

خرید قرص سیالیس مشکی بایستی با احتیاط انجام پذیرد بویژه این مورد برای مردان بالای 50 سال صدق میکند.

مردان بالای 65 سال و کسانی که با برخی بیماری های همراه سر و کار دارند فقط پس از مشورت با پزشک از دارو استفاده کنند. مردانی که به تادالافیل یا سایر مهارکننده‌های PDE5 حساسیت دارند، آن‌هایی که مشکلات شدید سلامت قلبی عروقی دارند و سایر مشکلات سلامت جسمانی که ممکن است در هنگام مصرف سیالیس بلک تشدید شوند، هرگز نباید از این دارو استفاده کنند. همین قانون برای افرادی که نیترات/ نیتریت آلی، آلفا بلوکرها و برخی داروهای دیگر مصرف می کنند، کار می کند.

در مورد واکنش های ناخواسته چطور؟ با توجه به دوز بالای تادالافیل در سیالیس مشکی، ممکن است در مقایسه با استفاده از دوز 20 میلی گرم سیالیس، احتمال بروز عوارض جانبی بیشتر باشد. واکنش های مکرر شامل درد عضلانی، سردرد، اسهال، گرفتگی بینی، سرگیجه و غیره است.

خرید قرص سیالیس مشکی را با تاخیر بندازید اگر کماکان با مشکلات فجیع جسمی درگیری دارید.

قرص سفت کننده کمر و الات تناسلی

برای درمان اختلالات نعوظی در مردان باید سفتی الت تناسلی را افزایش داد میزان ماندگاری الت در حالت سفتی موضوعی است که بسیاری از مردان را دچار چالش های بزرگی میکند .

از جمله مشکلات شایعی که با سفت ماندن بیش از حد الت تناسلی رخ میدهد شروع درد در ناحیه بیضه ها میباشد که بسیاری از مردان را به نعوظ زود هنگام سوق میدهد .

آری این یکی دیگر از مسایل مربوط به حوزه ناتوانی جنسی در مردان میباشد که باید سریعا درمان شود .

داروی مشابه >> کینگ دول کلیک کنید

یا در مواردی الت تناسلی همچنان حالت شلی را حتی در هنگام تحریک جنسی نیز داراست که باعث سرخوردگی در مردان میشود و البته مواردی نظیر عدم توانایی در شق سازی الت در ربطه جنسی دوباره با ذوجین خود .

یک مرد همیشه میخواهد قدرت جنسی خود را برای ذوج خود نمایان سازد . وظیفه اصلی این دارو سفت کردن فوق العاده الت مردان میباشد که بدون کم و کاستی و به بهترین شیوه ممکن این کار را انجام میدهد .

نکته جالب در مورد قرص های سیالیس مشکی شق ماندن الت حتی برای دقایق زیادی پس از رابطه جنسی میباشد که باعث حس افزایش قدرت مردانگی و اعتماد بنفس میباشد . شما با این دارو از قدرت الت تناسلی خود شگفت زده خواهید شد و آنجاست که تفاوت یک قرص برند جنسی را احساس میکنید .

قرص افزایش دهنده میل جنسی درمان سرد مزاجی مردانه

مردان نیز در دوره ای از زندگی زناشویی خود دچار سردمزاجی های جنسی ناخواسته میشوند این موضوع میتواند در طولانی مدت احساس پوچی و افسردگی را بدنبال داشته باشد .

ایجاد حس جوانی و شادابی جنسی موضوعیست که تمامی داروهای جنسی بدنبال آن هستند .

شما بسیار خوشحال خواهید شد که بدانید دارویی وجود دارد که بتواند سبک یکنواخت زندگی زناشویی را شما را تغییر دهد . سیالسی مشکی شما را به سال های گذشته باز میگرداند و همچنان میتواند روح جندگی و حرارت جنسی را در شما بیدار کند.

قرص سیالیس مشکی همانند مکس من آمریکایی الگویی برای بروز رفتارهای بهتر جنسی در مردان میباشد، این دارو از پایه های نعوظ حمایت میکند و رشد دهنده آنی در زمان روابط جنسی محسوب میگردد.

این یک محصول چند جبهه ای محسوب میگردد میتواند در موارد دیگری نیز به شما کمک کند که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

Black Cialis یک راه حل جدید و برتر است که اشتیاق شما را دوباره گرم می کند و تجربه جنسی بسیار بهتری را برای هر کس ایجاد می کند.

مشکلات تولید مثل در سن های خاص مردان را ناگزیر گرفتار خود میکند که بایستی بصورت طبیعی درمان گردد سیالیس با اثبات نتایج درمانی در این زمینه میتواند پاسخگوی مناسبی برای افراد باشد .

فروش قرص سفت کننده کمر در داروخانه
داروی سیالیس مشکی در داروخانه هادی طب

شاخصه های درمانیه مهم از قرص های نعوظی بلک آمریکایی

مردان امروزی با مشکلات عدیده جنسی مواجهند یکی از گزارشات کاربران داروخانه هادی طب تکرار ادرار بعد از انزال میباشد ، این مورد بی اهمیت نیز در طولانی مدت میتواند مشکلات کلیوی را برای مردان در پی داشته باشد.

ماده تادالافیل اضافه شده در سیالیس مشکی میتواند برای مردان در موارد اینچنینی کمک کند .

شاخصه و ویژگی های برتر سیالیس مشکی :

*درمان کامل اختلالات نعوظی در مردان (عدم توانایی در نگهداشتن انزال )

*درمان فشار خون شریانی ریوی

*بهبود وضعیت تنگی نفس

*درمان بیماری های مربوط به پروستات خفیف در آقایان

*جلوگیری از تکرار ادرار و تخلیه ناقص مثانع در مردان

*سفت کننده عالی کمر و الات تناسلی مردانه

*قویترین قرص از لحاظ دوز مصرفی برای متقاضیان داروهای جنسی توانبخشی

این داروخانه در حوزه درمان ناتوانی جنسی قدم برمیدارد چنانچه از سیالیس مشکی جهت مداوای بیماری های غیر جنسی استفاده میکنید توصیه میکنیم در این باره حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید .

خرید قرص سیالیس مشکی از داروخانه

سیالیس مشکی از تولیدات دارویی کشور آمریکا میباشد نسخه پاکستانی این محصول متاسفانه در فضاهای غیر علمی به مشتریان عرضه میگردد که فاقد اثرات درمانیست .

هر موقع با قرص سیالیس روبه شدید حتما نشان آمریکایی هک شده روی دارو را چک فرمایید . این دارو در حبه های مشکی رنگ ارایه میگردد که نشان 200 که به دلیل اضافه شدن 200 میلیگرمی تادالافیل میباشد روی آن هک شده است .

این دارو در داروخانه هادی طب با قیمت مناسب 185000 تومانی موجود میباشد که میتوانید براحتی از فرم زیر سفارش فرمایید . لازم به توضیح میدانیم کلیه داروهای ارائه شده دارای بارکدهای پیگیری از ادارات پست و تیپاکس میباشند که براحتی در صورت تاخیر بیش از سه روزه میتوانید پیگیری فرمایید .

ارسال سریع محصول در همان روز اولویت اصلی این داروخانه در جهت جلب رضایت مشتریان خود میباشد همچنین مشتریان تهرانی میتوانند داروهای خود را ساعاتی پس از ثبت سفارش درب منزل خود تحویل فرمایند.

ماده موثره استفاده شده کمی حاویه تادالافیل است. این دارو با افزایش خون رسانی به ناحیه آلت تناسلی عمل می کند و در نتیجه نعوظ سالمی را برای مردان فراهم می کند. این دارو حاوی 200 میلی گرم ماده فعال در هر قرص است که چندین برابر بیشتر از قرص سیالیس طلایی میباشد.

سیالیس مشکی چیست
خرید قرص سیالیس مشکی از هادی طب

پاسخگویی به چند پرسش شایع مردان در رابطه با خرید قرص سیالیس مشکی

آیا خرید قرص سیالیس مشکی فقط با هدف درمان اختلالات نعوظی انجام میگیرد؟

بیش از 80 درصد از مردانی که در آزمایش های پزشکی این دارو شرکت کرده بودند، پس از مصرف این قرص ها به بهبود قدرت نعوظ خود اذعان کردند. این مطالعه شامل بیماران با درجات مختلف ED بود. خرید سیالیس مشکی میتواند هدفی برای درمان انزال زودرس در درجه ی بعدی باشد.

چقدر زمان میگذرد تا قرص سیالیس مشکی اثر کند؟ 

برخی از مردان اظهار داشتند که تنها پس از 15 دقیقه پس از پذیرش قرص، آنها قبلاً اثر دارو را احساس کردند. اما، اکثریت مردان تعداد کمی بالاتر را نام بردند – حدود نیم ساعت، بیشتر یا کمتر. شایان ذکر است که تأثیر بدون تحریک جنسی غیرممکن است. قرص سیالیس مشکی تا 40 ساعت کار می کند.

چرا آمار خرید قرص سیالیس مشکی بیشتر از نسخه ی سیالیس طلایی است؟

دانشمندان تمام بررسی های مردانی که از محرک های نسل گذشته استفاده می کردند را در نظر گرفتند. از جمله مشکلات اصلی اولین داروهای این گروه عبارت بودند از: جذب آهسته در دستگاه گوارش بعد از مصرف غذاهای چرب. ناسازگاری با نوشیدنی های الکلی (ماده فعال در اثر تعامل با اتانول از بین رفت). بروز بالای عوارض جانبی، به ویژه در هنگام افزایش دوز توصیه شده. یک دوره عمل کوتاه (عدم امکان استفاده سیستماتیک). اکنون می توان قرص سیالیس مشکی را بدون تمام معایب فوق خریداری کرد. ماده فعال به سرعت وارد جریان خون می شود، به ندرت عوارض جانبی ایجاد می کند، به یک مرد اجازه می دهد نعوظ قوی را برای تقریبا 2 روز حفظ کند، و در تماس با اتانول تجزیه نمی شود.

قبل از استفاده از قرص سیالیس مشکی چه چیزهایی باید بداند؟

شما باید دستورالعمل استفاده از این دارو را بخوانید. لطفاً حتماً مطالب ارائه شده را قبل از برنامه مطالعه کنید تا از عوارض جانبی و خطرات سلامتی خود جلوگیری کنید.

آیا درست است که قرص سیالیس مشکی بر سیستم قلبی عروقی تأثیر منفی می گذارد؟

فعالیت جنسی به خودی خود شرایط پرخطری را برای فردی که مشکل قلبی دارد ایجاد می کند، بنابراین بهتر است قبل از استفاده از محرک هایی مانند سیالیس بلک با یک متخصص مشورت کنید. وجود درد در قلب پس از تجویز قرص ها نیاز به درمان فوری پزشکی دارد.

آیا مصرف چند قرص سیالیس بلک در صورتی که بعد از یک قرص اثر نداشته باشد، جایز است؟

نعوظ باید پس از یک بار مصرف قرص رخ دهد. این در اکثر موارد اتفاق می افتد. اما، باید توجه داشت که بسیاری از عوامل غیر مرتبط با دارو بر نعوظ تأثیر می‌گذارند. در چنین مواردی، Cialis Black ممکن است اثر مطلوب را نداشته باشد، مهم نیست که چند قرص مصرف کنید. علاوه بر این، استفاده بیش از حد از دارو بر فعالیت سیستم قلبی عروقی تأثیر منفی می گذارد، بنابراین، فرد باید به هر طریقی از مصرف بیش از حد خودداری کند، زیرا در مقادیر زیاد قرص ها می توانند به طور قابل توجهی به بدن آسیب برسانند.

اگر برای خرید قرص سیالیس مشکی اقدام کنم هادی طب چند روزه دارو را بمن تحویل میدهد؟

ما به حقوق مصرف کنندگان خود اقدام میکنیم، همان گونه که هنگام واردات چنین داروهایی وقتی تعللی صورت میگیرد ما بسیار عصبی میشویم پس این درک متقابل را نسبت به شما داریم که با چنین حالتی روبه رو شوید، ما جزو داروخانه هایی هستیم که به سرعت کد رهگیری مرسوله دارویی را در اختیار مشتری قرار میدهیم. کارمندان ما همچون ربات هایی موظفند شما را برای خرید قرص سیالیس مشکی بیشتر راهنمایی کنند.


قیمت برای مصرف کننده 185000 تومان، ثبت سفارش از فرم زیر


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 64 میانگین: 4]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

90 دیدگاه

 • مهاجر

  با سلام.. من قطع نخاع هستم.. خیلی از قرص ها جوابگو نیست برای یک نعوظ راضی کننده.. بنظر شما برای نعوظ سفت چه توصیه ای دارید؟ مچکرم

  • haditeb

   با سلام یه دوره میتونید سیالیس 30 تایی مصرف کنید . یه استعلام قبل از مصرف حتما از پزشک معالجتون داشته باشین چون نمیدونم فعلا چه داروهایی در دست مصرف دارید

 • کامبیز

  با سلام و خسته نباشید.لطف کنین برای درمان نعوظ که بسته ۳۰عددی رو پیشنهاد کردین به دوستان، در موردش توضیح کوچکی بدین و نحوه مصرف و قیمت و چطور میشه سفارش داد رو هم لطف کنین
  ممنون

  • haditeb

   سلام دوست عزیز
   سیالیس 30 تایی محصول کشور انگلیس هس که یه درمان قطعی با مصرف یه دوره مصرف برای مشکل نعوظ مردونه اس .. این محصول تو داروخونه هادی طب هس و لینک خرید داره که براحتی میتونید ثبت سفارش کنید قیمتش 220 تومنه

  • haditeb

   سلام نه متاسفانه در شرایط فعلی امکان مراجعه حضوری وجود ندارد انشااله بتوانیم در شرایط مساعدی در خدمت عزیزان باشیم .1400/6/19

 • حسین

  با سلام.. قرص سیالیس بلک آمریکایی برای بنده که 37 سال دارم و قطع نخاع هستم خوبه در کنار ویزارسین؟ چون نعوظ خیلی سفت ندارم… اینا رو امتحان کردم در کنار هم خوب بود… گفتم ک خطری نداره؟
  بعد از کجا متوجه بشیم که اصل هستند..

  • haditeb

   با سلام ..بهتره یه مشورت با پزشکتون داشته باشید چون ممکنه این داروها در شرایط فعلی براتون خطرناک باشن بخصوص دارو 200 میلی گرمی نظیر سیالیس مشکی

  • haditeb

   جریانات خون با چنین مکمل هایی بالا میره و برای سلامتیه شما اصلا توصیه نمیکنم .. وظیفه اصلیه ما حفظ و بهبود سلامتیه شماست .. با توجه به اینکه از شرایط فیزیکیه شما بدلیل دور کاری اطلاعات خاصی در دسترس نداریم بهتره یک مشاوره با پزشک داشته باشید و در صورت صلاحدید ایشون ما میتونیم گزینه هایی رو برای شما پیشنهاد بد یم

 • مهاجر

  من سفارش سیالیس بلک دادم.. آیا میتونم قرص رو همزمان با ویزارسین مصرف کنم… چون قطع نخاع هستم نعوظ سفت و طولانی ندارم و نکته بعدی این قرص تا کی تاریخ انقضا دارد؟

  • haditeb

   همزمان نه با فاصله دو روزه مصرف کنید – سه سال دارو تاریخ انقضا داره فک کنم تا اواخر 2024 مونده باشه از وقتش – با پزشکتونم لطفا هماهنگ کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد

  • haditeb

   با سلام نه هیچ مشکلی پیش نمیاذ فقط در 48 ساعت فقط یک قرص متونید مصرف کنید .. مصرف بیشتر میتونه باعث کمر درد بشه

 • علی

  باسلام
  قرص سالیس بلک برا چه کسانی بیشتر مناسب است؟
  اینکه مستقیما بریم سراغ سیالیس بلک با دوز ۲۰۰ مشکلی پیش نمیاد؟
  پس قرص های با دوز پایین مثل ده یابیست برای جی هستش ؟؟
  واینکه این بلک تاخیری هم میده ؟؟ وایا میشه این رو همزمان با قرص ترامودل استفاده کرد؟؟
  وایا چرا نباید قرص بلک رو نصف کرد؟ ؟؟
  چه اشکالاتی داره؟؟ من همیشه قرص های تاهیری رو نصف میکنم میخورم ؟؟
  ممنوم به تک تک سوال عا جواب بدید!

  • haditeb

   سلام قبل از هر چیز تشکر میکنیم از سوالات شما
   سیالیس های مشکی مناسب ورزشکاران و افرادی هست که از اندام درشت تری برخوردارند و میتوانند به دلیلی بزرگیه سایزشان (سایز الت) نعوظی قویتر را تحمل کنند.
   دوزهای پایین برای افراد سالمند، مردان آماتور که تا کنون خیلی کم از قرص های تاخیری استفاده کرده اند مناسب است.
   سیالیس مشکی تا 30 دقیقه در تاخیر انزال موثر و مفید خواهد بود، به هیچ عنوان شما چنین دوز سنگینی را نمیتوانید با قرص دیگری ترکیب فرمایید.
   داروهای دوز بالا نیازمند باز شدن در روده ها هستند و شما با شکستن آنها امکان باز شدن اثرات دارو در معده را علنی میکنید که بسیار برای سلامت معده و قلب و عروق در آینده ی نزدیک میتونه عوارضی بهمراه داشته باشه، همواره سعی کنید داروهای جنسی رو با دو لیوان پر آب مصرف فرمایید.
   امیدوارم پاسخ ها براتون مفید بوده باشه، تیم ما همیشه در کنار عزیزان خواهد بود .

 • علی

  من شما درمورد پاسخ عالی سوال ها بی نهایت ممنوم واقعا عالی جواب دادید
  فقط یه سوال ایجاد شد اینکه با نصف کردن قرص تومعده بازتر میشه وعوارضی ایجاد میکند این خیلی حرف درستیه فقط ما هرچیزی که میخوریم حالا چه قرص کامل باشد چه نصف مگه تو معده با اسیدش لح نمیشه این قرص ها؟ چه جوری معده رو رد میکنه ومیره داخل روده ها!
  ممنونم ازشما

  • haditeb

   موضوع در مورد ساختار قرص های جنسی هست صرفا نه هر دارویی . داروهای جنسی میتونند بصورت کپسول های سافت ژل باشن (در مورد سافت ژل ها کمی تحقیق فرمایید) و یا اینکه بصورت کپسول هایی با لایه های مقاوم که در معده باز نمیشوند. اصولا تا چند سال آینده داروهای جنسی همگی بصورت سافت ژل تولید خواهند شد و این بدلیل تاثیرگذاری بیشتر انجام میپذیره . سیالیس مشکی ممکنه در صورت شکسته شدن تخریب بشه کلا و به دندان های شما آسیب برسونه. اشاره کردیم که با مقدار زیادی آب میل فرمایید تا بتونید قرصها رو از معده عبور دهید و تاثیر مخربی روی معده نگذارد .

 • علی

  سپاس گذارم
  واخرین سوال جهت راهنمایی بیشتر به خریدی که میخواهم انجام بدم
  رنگ های زرد سیالیس برای کشور انگلستان است ورنگ مشکی برای کشور امریکا؟؟
  واینکه فدیم ها رنگ زرد سیالیس با دوز ۱۰۰بصورت مثلث وجود داشت یا الان هم داریذ؟
  واینکه رنگی مشکی همان دوز ۲۰۰ دوز های پایینی هم دارد مثلا ۱۰۰و ۲۰و ۳۰
  دقیقا همان مشکی باشد ولی دوز های که عرض کردم
  واینکه اسپری تاخیری خوب وعالی چی دارید؟
  ممنون ازشما

 • فرهاد رضایی

  سلام من شصت سالمه میخوام از قرص سیالیس استفاده کنم ولی داروی متورال 50و لوزامیکس اچ آسپرین 80وآتورواستاتین 20استفاده میکنم اگه بخوام نصف قرص ویا حتی یک چهارم قرص را استفاده کنم برام مضر هست یانه لطفا راهنمایی کنین

 • فرهاد

  سلام من بدلیل یه سری مشکلات از قرص سیالیس مشکی میخواستم استفاده کنم اما بدلیل بیماری فشار خون بالا طبق نظر کارشناسان شما نمی توانم از این نو قرصها استفاده کنم مرا به قسمت کرمها راهنمایی کردن لطفا کرمی به من معرفی کنین که همان کارایی قرص سیالیس را انجام دهد باتشکر

  • haditeb

   با سلام مجدد
   اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید تیتان ژل بسیار در اروپا و آمریکا سر و صدا به پا کرده و با یک جستوجوی ساده در وبسایتهای خارجی هم متوجه خواهید شد که چقدر طرفداران زیادی داره و با الگوی بسیار مناسبی ساخته شده است، در غیر اینصورت کرم جگوار یا کرم ویگرکس میتونه نعوظ مناسبی در اختیارتون قرار بده .. یک دوره ی کامل استفاده فرمایید تا دیگر نیازی به مصرف دارو برای شکل گیری نعوظتان با توجه به مشکلاتی که متاسفانه فعلا درگیرش هستین احساس نگردد.
   با آرزوی سلامتی خدمت شما و خانواده ی محترم

 • ابراهیم

  سلام قرص سیالیس ۲۰۰مشکی همزمان با ۱۰سی سی شربت متادون مصرف بشه آیا خطری دارد یا خیر ممنون میشم پاسخ دهید.

  • haditeb

   سلام برای شماره های شهری باید کد شهرستان محل سکونت رو وارد کنید(بدون فاصله و خط تیره) – برای شماره موبایل هیچ مشکلی وجود ندارد/ صرفا خواهشمندیم مشاره تماس موبایل خود رو وارد فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *