قرص هارد ان اصلی
خرید قرص تاخیری

قرص هارد آن hard-on ،خرید قرص سفت کننده الت و تاخیری قوی

قرص هارد آن داروی وارداتی آمریکاییست که ماده فعال آن سیلدنافیل سیترات میباشد وظیفه اصلی این دارو ایجاد سفتی در الت و درمان زود انزالیست.

یک قرص تاخیری بسیار ایده آلی است که مردان را بسیار به رابطه جنسی رویایی و تخیلات جنسی نزدیکتر میسازد .قدرت اندام های جنسی مردانه با این مکمل گیاهی بسیار افزایش پیدا میکند و این میتواند بسیار برای مردانی که به دنبال کنجکاوی های بیشتر در رابطه زناشویی خود هستند کمک کند .

استفاده از این داروی مقوی جنسی با بایدها و نبایدهایی همراه است و ازجمله داروهایی محسوب میشود که مردان متاهل و حرفه ای میتوانند بدان اطمینان کنند .

با ما باشید در ادامه تا نکات پزشکی این دارو را با یکدیگر مطالعه کنیم >>>

قرص هارد آن چه نوع دارویی است ؟

هارد آن یک قرص تاخیری است که عروق خونی را گشاد میکند . مهمترین ترکیب سازنده این دارو سیلدنافیل سیترات است همان ماده ای که در ساخت قرص های ویاگرا توسط pfizer ارایه گردیده است .

یکی از مهمترین علل ناتوانی جنسی در مردان زود انزالی است . زود انزالی را میتوان در درجات عمیق تری بررسی نمود .سازندگان قرص گیاهی جنسی هارد ان همانگونه که از نام دارو پیداست سعی میکنند نسبت شلی الت تناسلی را با این دارو بررسی نموده و در درجه اول آن را به سختی استاندارد برسانند .

سفتی الت تناسلی انجام عمل نزدیکی را آسانتر میکند هر چه مرد از التی صخره مانند برخوردار باشد میتواند از ایجاد نعوظ زود هنگام ممانعت بعمل آورد .این یک قرص مهار کننده عمیق نوع 5 فسفودی استراز میباشد .

این دارو فقط شبیه ویاگراست اما از نظر ترکیبات  کارایی تفاوت هایی دارد .

هارد آن ها در دوزهای مختلف 100 ،130 میلی گرمی و حتی بصورت ژل های خوراکی در بازارهای جهانی به چشم میخورند . کشور هندوستان بسیار سعی داشت تا نسخه ای همانند آمریکایی را در سالهای قبل ارایه دهد اما هنوز به سطح این دارو نزدیک هم نشده اند . ما استرس مصرف نسخه هندی این داروی تاخیری را توسط هم وطنان عزیز داشتیم و سعی کردیم نسخه آمریکایی اصل را برای شما دوستان عزیز فراهم آوریم .

نحوه مصرف قرص هارد آن

شیوه های غلط و باورهای غیر علمی ما ایرانی ها در مورد مصرف داروهای جنسی همیشه خنده آور بوده است .قبلا نیز یاد آوری کرده ایم یک قرص جنسی را نباید نصف کرد این موضوع میتواند در طولانی مدت زخم معده و انواع بیماری های سردرد و قلبی را بهمراه داشته باشد .

هیچوقت بدون صرف یک وعده غذایی مختصر دنبال داروهای تاخیری نروید . مصرف حداقل یک لیوان آب را برای انتقال صحیح دارو از گلویتان رعایت فرمایید .

قرص هارد آن زود بازده نیس و شما حداقل به 45 دقیقه پیش گشایش برای این مکمل جنسی نیازمندید . محققان آمریکایی بررسی های مختلفی را در مورد نحوه زمان شروع اثرات قرص های جنسی انجام داده اند و نتایج ضد و نقیضی در این باره به چشم میخورد عده ای از پزشکان معتقدند که باید فرصت کافی برای آمادگی بدن برای ایجاد رابطه جنسی را فراهم نمود این موضوع میتواند از نظر روانی کاملا به سود مردان تمام شود .

 • ما توصیه میکنیم یکساعت قبل از شروع رابطه جنسی این دارو را مصرف فرمایید

ما مصرف نسخه ژل خوراکی این دارو را برای شما مناسب نمیدانیم زیرا میتواند برای بیماران مبتلا به کبد چرب مشکلات جدی را فراهم آورد بهمین دلیل قرص 8 تایی میتواند برای شما مناسب بوده و تا دو ماه موضوع زود انزالی شما را برطرف کند .

عوارض جانبی و احتیاط های مصرفی

ما در بالا اشاره ای به نحوه صحیح مصرف هارد ان داشتیم اما افرادی که این موضوع را رعایت نمیکنند دچار علائم خفیف زیر خواهند شد :

 1. سردرد
 2. گرفتگی های بینی
 3. دردهای عضلانی
 4. مسمومیت و اسهال های ناخواسته
 5. گرگرفتی موقتی

همچنین لازم است از تداخل مصرف قرص های جنسی خودداری فرمایید موارد زیر از جمله عوارض شایعی هستند که با مصرف هم زمان دو یا چند قرص جنسی گزارش شده اند :

  • تاری و مشکلات در دید
  • درد در ناحیه قفسه سینه و قلب
  • تشنج و سرگیجه
  • انزال نشدن طولانی مدت که میتواند آسیبی جدی برای قدرت باروری مردانه ایجاد کند

موارد بالا تنها یک یادآوری برای مصرف کنندگان در اصطلاح عامیانه سربه هواست .در کل این یک قرص کاملا بی ضرر و موثر و مفید در درمان زود انزالی های شایع در بین مردان میباشد و مصرف آن برای مردان کاملا توصیه میشود .

نکته:افرادی که به سیلدنافیل حساسیت دارند از این قرص استفاده نکنند.

بهترین قرص سفت کننده الت تناسلی مردانه

سفت کردن الت و سفت ماندن الت تناسلی دو مقوله کاملا جدا از یکدیگر میباشند . سبک زندگی درست را ما بارها در داروخانه هادی طب توصیه کرده ایم .. افسردگی میتواند دلیلی برای ناتوانی جنسی تلقی گردد ولی آنچه قدرت مردانگی را کم میکند قوه تخیل و تلقین میباشد . هیچوقت تلقین نکنید که من نمیتوانم توان جنسی خود را افزایش دهم .

اولین کمک به قوای جنسی از خودتان شروع میشود . قرص هارد آن سعی میکند قدرت هوشیاری شما را تقویت کند و شما را به یکسری نکات آگاهتر سازد .

قرص هارد آن کمی مقاومت شما را نسبت به هیجات جنسی زیاد میکند و باعث میشود در برخورد با تحریکات جنسی بسیار برانگیخته تر شوید . این یک تجربه بسیار جالب و وصف نشدنی خواهد بود .اصطلاح خنده داره التم میخواهد دیوار را سوراخ کند موضوعی بود که برخی مجلات و نشریات آمریکایی سالها قبل در مورد قرص هارد ان بدان پرداخته بودند .

شما عضلات الت تناسلی خود را با این دارو حجیم تر میکنید و شاهد بیرون زدن رگ های سفت الت تناسلی در اوج اورگاسم خواهید بود . قدرت تخیلات با ماده ترامادول افزوده شده به این دارو بسیار بالاست که موجب میشود الت تناسلی شما بیشتر از همیشه به شق ماندن عادت کند .

شما با هارد آن قادر خواهید بود پوزیشن هایی را انجام دهید که قبلا فکرش را هم نمیکردید و شاید با این سوال از جانب همسرتان مواجه شوید که آیا دیوانه شده ای!!!

قرص تاخیری قوی هارد ان
بهترین قرص تاخیری و سفت کننده الات تناسلی مردانه

هارد آن قرص برتر جنسی

روحیه سالم فرد با نعوظ نرم و نابهنگام تخلیه میشود . بارها دیده ایم که افراد پس از ازدواج کمی پیرتر هم شده اند .این مسئله ریشه های متعددی میتواند داشته باشد یکی از مهمترین آنها کمبود توان کافی جنسی میباشد . موضوعی که قرص های هارد ان را متمایز میسازد لحظه بعد از انزال است آری اکثر افراد بعد از انزال خستگی مفرط و بی حوصلگی را تجربه میکنند اما شما با این دارو پس از انزال قویتر نیز خواهید بود .

ایجاد شادی و انگیزه و نگاه زیبا به ادامه زندگی وعده است که روی جعبه هارد ان حک شده است . شما میتوانید بعد از رختخواب بصورت کاملا هشیار و قوی کارهای روزمره تان را  به خوبی و دقیقتر انجام دهید .

پیام های مثبت زیادی توسط انزال خوشایند به مغز مخابره میشود پس سعی کنید به بهترین شیوه ممکن یک رابطه عاشقانه را به سرانجام رسانده و برای رابطه های بعدی مشتاقتر باشید .

اثرات فوری در سرعت گردش خون برای اندام های بدن میتواند قدرت لازم را برای یک مرد به ارمغان بیاورد .

بخوانید >>>افزایش اندازه الت با قرص مگنارکس

در کل میتوان گفت افرادی که میخواهند الت تناسلی خود را سفت تر کرده و از شر زود انزالی خلاصی یابند بهترین گزینه دارویی همین هارد ان میباشد لذا از نظر قیمتی نیز بسیار برای مصرف کننده رضایت بخش خواهد بود .

رده بندی دارویی و محصولات مشابه

کم نیستند داروهای تقویت و درمان اختلالات نعوظی برندی که ما تا بحال در داروخانه هادی طب بدان پرداخته ایم . درکل میتوان هارد آن را هم وزن با داروهای تاخیری نظیر فراری قرمز رنگ ،سیالیس و مکس من دانست .

فواید قرص هارد آن برای مردان

اما براي شناخت فوايد قرص تأخيري هارد آن بهتر است به موارد زیر توجه کنید :

يکي از موضوعاتي که توسط اغلب زوجين ناديده گرفته مي‌شود، نقش مشکلات جنسي در تضعيف روابط زناشويي است. به گفته بسياري از صاحب‌نظران، مشکلات زناشويي هر قدر هم که وخيم باشد، در بيشتر اوقات با وجود يک رابطه جنسي مناسب، قابل حل خواهد بود. يکي از اصلي‌ترين موانعي که در ايران و جهان در راه يک رابطه جنسي مناسب بين زن و مرد وجود دارد، زود‌انزالي در مردان میباشد .

تاخير بالاي 50 دقيقه با قرص تأخيري هارد آن امکان پذیر است .(شبیه وگادول ).

کارکرد این دارو  براي افراد متفاوت ، ممکن است متغير باشد ولي اگر ثلث اين زمان هم براي شما اتفاق بيفتد، مشکل شما برطرف خواهد شد . يادآوري مي‌شود که بهتر است که دوز مناسب خود را با مشورت پزشک انتخاب نماييد.

البته تجويز اين دارو نيازي به نسخه ندارد و شما با خيال راحت مي‌توانيد از آن استفاده کنيد.

درباره حالت نعوظی یک مرد
نعوظ به حالتي گفته مي‌شود که بافت‌هاي نعوظي در آلت مرد پر از خون مي‌گردد و اين اندام حالت صاف پيدا مي کند تا دخول آن به بدن زن ممکن شود. نعوظ مردان توسط سيستم عصبي بدن به صورت خودکار کنترل مي‌شود ولي در بسياري از اوقات هم ممکن است با اراده خود مرد و از طريق تلقين صورت بگيرد.

نبود نعوظ در مردان به طور کلي رابطه جنسي را ناممکن مي‌کند و از اين جهت، رفع اين مشکل بسيار مهمتر از زودانزالي است. درست است که اثر اصلي قرص تأخيري هارد آن براي رفع زوانزالي است ولي اين قرص به درمان کمبود نعوظ در مردان هم کمک شاياني مي‌کند.(برای کمک به نعوظ بهتر به قرص سمنکس رجوع فرمایید)

خرید قرص هارد آن از داروخانه و قیمت محصول

در انتها میتوانیم یک برداشت کلی از قرص هارد ان (سخت کننده الت برای مردان ) را برای شما عزیزان بازنشر کنیم .

میتوان با هارد آن به نکات مثبت زیر دستیابی پیدا نمود :

*افزایش نعوظ و قدرت تاخیری در انزال زود رس مردانه

*قدرت به تاخیر رساندن انزال تا 50 دقیقه بطور اثبات شده

*حجم دهندگی اندازه الت در زمان رابطه جنسی

*ساخت کشور آمریکا

مسلما هر دارویی که شما در هادی طب به چشمتان میخورد جزو پرفروش ترین داروهای جنسی در دنیا هستند ما میتوانیم قرص های مشابه و قویتر و ضعیف تر از هارد آن را نیز برای شما عزیزان در این داروخانه پیشنهاد و توصیه کنیم .شما میتوانید اطلاعات و مشاهدات خود را از نحوه درمان در این داروخانه را بصورت آزادانه جهت استفاده سایر مشتریان عزیز به اشتراک بگذارید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 28 میانگین: 4.1]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

16 دیدگاه

 • عرفان

  سلام خسته نباشید ، من نه مشکل نعوظ دارم و نه سایز فقط و فقط انزال به شدت سریعی دارم ، رابطه منظم هر هفته یک باردارم، قرص گیاهی که قبلا رو عده ای جواب داده هم استفاده کردم اما در حد یک دقیقه فقط دیرتر انزال شدم برای همین اصلا بدون کاندوم نمیتونم رابطه داشته باشم ، حتی با اسپری تاخیری هم بیشتر از 5 دقیقه نشد. از دوستان هم بودن که با قرص هایی مثل ویاگرا به نتیجه نرسیدن. بنا به تجربتون قوی ترین قرصتون کدومه؟ به نظر خودم این قرص hardon خیلی بهتر باید باشه و سوال دیگه اینکه همین الان قیمتش 90 تومنه که نوشتین؟

  • haditeb

   سلام و تشکر از سوال شما
   هارد آن در دوز قویتری ارائه میشه توصیه میکنم سری به سیالیس مشکی موجود در داروخونه هم بزنید و البته قرص مکس پاور رو هم در سبد داروخونه قرار دادیم امید است که این داروها با توجه به اینکه قبلا سایقه مصرف داروهای تاخیری رو داشتین میتونه نتایج مثبتی را برای شما به دنبال داشته باشه ..بله فعلا داروی مورد نظر شما با همون قیمت ارائه میشه هرچند که انتظار میره در 10 روز آینده افزایش قیمت محصولات بدلیل واردات داروها با قیمت ها بالاتر نوساناتی رو بهمراه داشته باشن

 • عرفان

  ممنون از راهنماییتون و پاسخگویی سریعتون، بله من سایر محصولات رو هم دیدم اما تو متن سیالیس عمدتا از نعوظ صحبت شده تا زودانزالی. و اینکه میفرمایید هاردآن برای دوز قوی تر ارائه میشه یعنی برای زود انزالی از بقیه موثر تره؟

  • haditeb

   قرص هایی مثل هاردآن و سیالیس مشکی رو برای شما توصیه میکنم چون میخواهم کمی بیشتر قوای جنسیتان را محک بزنم ..در بالای 80 درصد موارد دوزهای قوی تر قرص های جنسی معمولا نتایج مثبتی رو برای مردان بهمراه داشته اند ..چنانچه در موارد نادری مشکل زودانزالی شما برطرف نگردید نشانه های مهمی از ظهور ابتلای شما به ناتوانی جنسی تشخیص داده میشه که نگرانی خاصی وجود ندارد و اون مورد هم براحتی قابل درمان خواهد بود ..در مورد سیالیس نیز چون داروی چند کاره محسوب میشه میتونه کمی بیشتر کمبودهای جنسی شما رو برطرف کنه..با مشاوره تلفنی و شرح حال وضعیت کامل جنسی از جانب شما میتوانیم بیشتر شما رو در این زمینه و انتخاب داروی مناسب راهنمایی کنیم .. ثبت سفارش صرفا به معنای خرید نهایی نبوده و شما میتوانید درخواست خود را کنسل و با دارویی دیگر جایگزین کنید .متشکرم

 • فرزاد

  سلام خسته نباشید .سفارش دادیم ولی تماسی صورت نپذیرفته .آیا دوباره سفارش بدیم یا منتظر بمونیم همچنان .و در بین این قرص و سیالیس مشکی موندم که کدوم قرص تاخیریه بالاتری و قوی تری داره .چون دنبال قویترین تاخیری میگردم .ممنون از شما و همکارانتون.

  • haditeb

   سلام فرزاد جان وقتتون بخیر
   معمولا سفارشات رو در 24 ساعت اوکی میکنیم مگر اینکه به اخر هفته خورده باشه سفارشتون چون جمعه تعطیل هستیم شنبه و یکشنبه تماس میگیریم ..نه نیازی به سفارش مجدد نیس لطفا منتظر بمانید .. قرص سیالیس مشکی از دوز قویتری نسبت به هارد ان برخورداره توجه داشته باشید که معمولا سیالیس مشکی رو به مردان متاهل و حرفه ای که قبلا سایقه استفاده از قرص های تاخیری رو داشتن توصیه میکنیم ..موردی نخواهد بود شما بعد تماس تیم پشتیبانی و پس از گرفتن یه مشاوره کامل میتونید سفارشتونو تعویض بفرمایید . متشکرم

 • امیر

  سلام وقت بخیر من سه سال هست کلا نعوظ ندارم یا به عبارتی نعوظ صفر است. سابقه دیابت دارم و برخی قرص های موجود در بازار را هم تجربه کردم و بی اثر بودند. برای وضعیت من چه نوع قرصی را پیشنهاد می کنید؟ متشکرم

  • haditeb

   سلام و درود خدمت شما دوست بزرگوار
   دقیقا نفرمودید دیابت شما نوع یک هست یا دو ..در نظر داشته باشید بعضی داروها میتونه اختلالاتی با قرص های مصرفی افراد دیابتی داشته باشه .براتون پیشهاد میکنم از کرم های جنسی نظیر شارک پاور بدین منظور استفاده فرمایید ..اما اگر بیماری دیابت رو رد کرده اید پیشنهاد میکنم یک دوره از قرص سیالیس 30 عددی بدین منظور استفاده فرمایید

  • haditeb

   با عرض سلام
   بله هارد ان ها بصورت انی میتونن عمل کنن و با مصرف یک قوطی از این دارو میتوان بصورت کامل زود انزالی رو برطرف نمود ..موفق باشید

  • haditeb

   سلام قرص هارد آن مختص رابط جنسی هس و برای ایجاد تاخیر نیاز به این دارو خواهید داشت البته ممکنه در طولانی مدت در زمان انزال شما تاثیرات مثبتی داشته باشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: