خرید قرص z power
خرید قرص تاخیری,  محصولات پیشنهادی

خرید قرص z power آمریکایی اصل ،بهترین قرص تاخیری و راست کننده

قرص z power محصولی تازه در بازارهای داروهای جنسی است که از قدرت راست کنندگی و تاخیر در انزال بسیار بالایی برخوردار است ، محتویات این دارو شامل 12 کپسول میباشد .
از قرص های تاخیری موجود در بازارهای جهانی چخبر ؟
چه داروهای مرتبط با نعوظ جدیدا ساخته شده اند ؟

برندهای قرص های تاخیری جدید کدامها هستند ؟
داروخانه هادی طب همگام با داروخانه های بین المللی و معتبر پیش میرود ، ما همچنان میخواهیم شما را بروز نگه داریم ،لازم است کمی به سراغ داروهای ناشناخته جدید اما محبوب دنیا سری بزنیم .
ِآیا قرص z power میتواند هم پای داروهایی نظیر ویاگرا و سیالیس گام بردارد ؟

قدرت نعوظ قرص z power چقدر است ؟
آیا شایعات مربوط به توان بالای راست کنندگی z power ها صحت دارد ؟
برای درک بهتر سوالات بالا سعی میکنیم این دارو را بصورت مفصل تحلیل کنیم هر چند که آمار دقیقی هنوز درباره فروش این دارو در ایران گزارش نگردیده است .

قرص z power چیست ؟

z power در واقع کپسولهای مرتبط با درمان نعوظ های مردانه هستند که در دوز 200 میلی گرمی ساخته شده اند ،هم چنین قدرت تاخیر در zpower ها نزدیک به 35 دقیقه تخمین زده میشود .
آری این دوز مصرفی بسیار بالاست یعنی در واقع حدود 10 برابر قرص های سیالیس !!

قرص z power برای چه افرادی مناسب است ؟
برخلاف محتویات بالای قرص های دوره ای نعوظ باید عنوان شود که z power میتواند بصورت متغیر مورد استفاده قرار گیرد و لازم است فقط در زمان رابطه جنسی یک عدد از z power را مصرف نمود .
ویژگی های بارز قرص z power :

*توان بسیار بالا در شق کردن الت مردان

*قدرتی بالاتر از سیالیس و ویاگراها در سفت ماندن الت تناسلی

*افزایش مدت تاخیر در انزال تا 35 دقیقه

*چرخش بالای جریانات خونی در غدد جنسی مردان

*افزایش سایز الت موقت در رابطه های جنسی

بازار جهانی قرص z power

ما یافته ایم که مردان همچنان به قرص های پرفروش مایلند اما این موضوع هیچ دلیلی بر تاثیرات بیشتر دارو نیست ، در سالهای اخیر قرص های جدیدی به بازار آمده اند که مسلما میتوانند حرفهای بالایی برای گفتن داشته باشند .
اگر چه نمیتوان آمار فروش بالایی را از قرص های z power عنوان نمود اما در بررسی آزمایشگاهی تاثیرات این دارو چیز دیگری را نشان میدهد .
توجه داشته باشید برخی از کشورها هنوز ریسک استفاده از قرص های جنسی تولید جدید را نمیپذیرند و بدین ترتیب نمیخواهند فعلا چنین داروهایی را وارد کنند در مقابل کشورهایی هستند که مایلند انحصاری بودن برخی داروها را در دنیا قطع کنند .
برای موفقیت فروش این دارو سری به داروخانه های مشهور و سایت های اینترنتی جهانی زدیم که نشان میدهد برخلاف تاثیرات هنوز برای خیلی از مردان این دارو گنگ بنظر میرسد و از خرید بالایی برخوردار نیست اما میتوان با توجه به دوز بسیار بالا و استانداردهای نهفته انتظارات قوی در آینده ای نزدیک از ضد پاور را داشت .

بهترین قرص تاخیری و راست کننده

دور مصرفی z power حدود 200 میلی گرمی را نشان میدهد پس مسلما شما با یک چالش عمیق میتوانید روبه رو شوید ، این دارو قدرتمند است پس همانند سیالیس مشکی توصیه میکنیم فقط مردان با تجربه ای که از نمونه قرص های تاخیری برند استفاده کرده اند به خرید قرص z power اقدام کنند .

صلاحیت این دارو برای اخذ مجوز fda هنوز محرض نشده و شاید میتوان کمی در این باره تامل نمود .
فاکتورهای بسیار زیادی جهت اخذ مجوز fda وجود دارد که بعضا به توان قدرت مالی شرکت ها نیز بر میگردد که شرکت آمریکایی در این زمینه فعلا بنظر میرسد ضعیف عمل کرده است .
مصرف این دارو توسط یک سری از مشتری های قدیمی به ما لینک شد که معتقدند میتوان این دارو را در میان بهترین قرص تاخیری و راست کننده موجود در داروخانه گنجاند .

داروخانه هادی طب علاقه ای به تبلیغات کاذب نشان نمیدهد اما در اولویت های خود نظرات مشتریان را همراه لحاظ میکند ما به حد انساب لازم جهت درخواست این دارو رسیدیم و بر خود لازم دانستیم که این نسخه آمریکایی را در سبد فروش داروخانه قرار دهیم .
شاید این یکی از خاص ترین انتخاب های مشتری های ما باشد زیرا پرفروش نیست اما میتواند محبوب باشد ،عده ای عنوان میکنند که z power یک راز جنسی محسوب میشود که برخی از مردان هنوز در حال کنجار رفتن با نسخه های قدیمی قرص های تاخیری و نعوظ هستند .

عوارض قرص z power

این دارو سری جدید از داروهای مکس پاور میباشد که توسط شرکای مالی ساخته گردیده است پس از نظر ترکیبات نمیتوان مواد مضر را در ساختار این دارو انتظار داشت.

همچنین بخوانید قرص مکس پاور 

مهمترین موضوعی که ما را در این زمینه به شک می اندازد اینکه نظرات قوی از مشتریان در مورد عوارض قرص z power گزارش نگردیده است ، پس نمیتوان تخمینی کامل از عوارض این دارو را بیان نمود .
اما توصیه میکنیم مردانی که سابقه استفاده از این سری مکس ها را داشته اند یا از قرص های تاخیری دوز بالا استفاده کرده اند نسبت به خرید این قرص تاخیری و نعوظ اقدام کنند .
همچنان مردان آماتور را ما از خرید این دارو منع میکنیم زیرا فعلا دوزهای پایین قرص های نعوظی برای آنها مناسب است .

طریقه مصرف قرص z power

ضد پاور برای مصرف دوره ای تجویز نمیگردد زیرا این دارو مناسب است فقط برای روابط نزدیکی نا منظم .
لازم است ذوجینی که در فواصل زمانی نامشخص و بصورت خاص رابطه نزدیکی دارند یک عدد از این دارو را استفاده کنند .
تاثیرات قرص z power میتواند تا یک هفته مردان را همراهی کند پس در نظر داشته باشید که استفاده مجدد از این دارو نیازمند فرصت یک هفته ای میباشد .

موارد منع مصرف قرص z power

این دارو به شدت میتواند فشار خون را بالا ببرد پس مردانی که سابقه قبلی از بیماری های قلبی و عروقی دارند یا سکته های خفیف را پشت سر گذاشته اند نمیتوانند این دارو را سفارش دهند .
لازم است مردان بین 20 تا 45 ساله فقط از این سری قرص های نعوظ بهره مند شوند .
استفاده همزمان با سایر قرص های جنسی یا حجم دهنده بدن نظیر قرص چاقی فت فست ممنوع میباشد .

قیمت قرص z power

این سری از قرص های مرتبط با نعوظ کمی گران قیمت در نظر گرفته شده اند زیرا در دوز بالایی تولید میگردد که نیازمند استفاده از مواد نادر گیاهی میباشد .
قیمت z power فعلا حدود 350000 تومان میتواند خرج رو دست شما بگذارد .
این یک نسخه خارجی اصل هست پس با توجه به قیمت امروز دلار عجیب بنظر نمیرسد با این حال اگر احساس میکنید قیمت دارو برای شما سنگین است ما در داروخانه هادی طب برندهای زیادی را گنجانده ایم که میتواند برای خرید ملایم تر باشد .
برای مشاهده نسخه های مرتبط دیگر میتوانید از دسته خرید قرص تاخیری در داروخانه استفاده فرمایید .

چکیده ای از خلاصه توصیحات دارو

قرص تاخيري زد پاور z power
قیمت: 350000 تومان
با اين کپسول قدرت نعوظ خود را بهبود ببخشيد و طول دوره رابطه را افزايش دهيد. همچنين با اين کپسول طول زمان تاخير در انزال را افزايش دهيد و با مصرف مقطعي و آني اين محصول تا 36 ساعت افزايش حجم و سايز آلت تناسلي مناسبي داشته باشيد.
برخی از ویژگیها
1) افزايش طول و حجم آلت با ماندگاري تا 36 ساعت در آقايان
2) بالابردن قابل توجه در نعوظ مردانه
3) تاخير در انزال تا نيم ساعت
4) توانايي جنسي را بهبود ببخشيد
5) افزايش مدت زمان رابطه

من 6 ماه پیش یک نسخه از دارو رو در انگلستان خریدم کمی شگفت زده شدم زیرا اینقدر قدرت نداشتم!!

فریدون
طراح

برای سفارش قرص تاخيري زد پاور z power اینجا را کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 3.9]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

9 دیدگاه

  • haditeb

   با سلام فعلا دو ماه مونده میتونید شروع کنید مصرف رو ..فعلا نسخه های جدید نیومده موردی بود باز در خدمتیم متشکرم

  • haditeb

   سلام
   سزی z کمی سریعتر عمل میکنه دوزشون برابره 200 میلی گرم هستن .. ماندگاری اثرات مکس پاور بیشتره و تا سه روز میتونه نعوظ محکم شما رو تضمین کنه .. تجربه لذت انزال رو مخاطبان z power زیباتر توصیف کردن

 • علیانی

  لطفا در صورت امکان ادرس دفتر فروشتون را در سایت قرار دهید تا برای خرید اینترنتی اطمینان بیشتری حاصل گردد ممنون

  • haditeb

   سلام قبلا بارها یادآوری کردیم که دوز مصرفی متناسب با توان بدنیتون رو سفارش فرمایید ..مسلما دوز مکس پاور 200 هست و برای افراد با توان بدنی بالا و ورزشکار مناسبه ..شما میتونید از دوزهای 20 میلی گرمی نظیر سیالیس های زرد یا ویاگرا استفاده فرمایید تا بدنتون نسبت به داروهای تاخیری آشنایی پیدا کنه

 • احمد

  من یک قرص خوب برای عامل نعوظ میخوام زد پاور استفاده کردم خوب بود ولی برای انزال زودرس فرقی نکرد
  ترکیب زد پاور و دپوکسی چجوره یا خودتون چی توصیه میکنید

  • haditeb

   عملکرد اصلیه سری Z برای نعوظ هس با اینحال تاثیرات مثبتی روی انزال میتونه شکل بده احتمال میدم کمی زودتر وارد رابطه میشید و بهتره کمی زمان بدید تا اثرات دارو بیشتر خودشو نشون بده .. ترکیب دو داروی جنسی رو صلاح نمیدونم مگر اینکه از قرص های تاخیری که دوزشون خیلی پایین باشه مثلا سیلدنافیل های 5 میلی میتونه کمی بیشتر کمتون کنه .. یا اینکه روز بعد از مصرف قرص نعوظ از یک قرص تاخیری استفاده فرمایید چون اثرات قرص های نعوظ میتونه چن روز همچنان شما رو ساپورت کنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: