Jelly barbed condom
افزایش دهنده لذت جنسی

کاندوم خاردار ژله ای قابل شستشو در بسته بندی پلمپ شده

کاندوم خاردار ژله اي داراي خارهايي به اندازه مناسب به دليل قطر و نوع طراحي برجستگي هايش میتواند یک کمک رابطه جنسی باشد .

این نوع کاندوم ها با کاندوم های ضد بارداری مرسوم بین ذوجین متفاوتند و برای تغییرات در نوع آمیزش جنسی مورد استفاده قرار میگیرند .

کاندوم خاردار ژله ای بیشتر میتواند برای مردانی که از نازکی الت تناسلی رنج میبرند مناسب باشد همچنین زنانی که دچار گشادی واژن بعد از زایمان شده اند و از رابطه جنسی نمیتوانند لذت ببرند .

این کاندوم ها میتواند یک نوع تغییر در شکل رابطه جنسی باشد که همانند تغییرات پوزیشن های رابطه جنسی میتواند جالب و خوشایند برای ذوجین باشد .

کاندوم خاردار ژله ای چیست ؟

کاندوم خاردار ژله ای یک کاندوم درشت تر و کلفت تر نسبت به دیگر کاندوم ها میباشد که همانند خارهای یک گل دارای خارهای ژله ای و سلیکونی میباشد .

شکل این خارها به گونه طراحی شده است که شبیه خال های بدن میباشند و در رابطه جنسی هیچ خطری را برای واژن زنان بوجود نخواهند آورد .

این کاندوم ها برخلاف کاندوم های دیگر یکبار مصرف نبوده و میتوانید بخاطر جنس مرغوب بکار رفته در آن بارها شسته و مورد استفاده قرار دهید .

به این نوع از کاندوم ها ، کاندوم سلیکونی نیز گفته میشود زیرا از جنسی بسیار عالی برخوردار است که همانند پوست بدن عمل میکند .

کیفیت این کاندوم به خاطر بکارگیری از سلیکون بسیار بالاست زیرا از سلیکون این کاندوم در ساخت گونه ای از عروسک های گران قیمت نیز استفاده شده است .

افزایش لذت جنسی با کاندوم خاردار ژله ای

شاید شما قبلا هنگام خرید کاندوم از مراکز لوازم بهداشتی یا داروخانه ای با معرفی کاندوم های خاردار روبه رو شده اید یا اینکه در مواردی به اشتباه کاندوم خاردار به جای کاندوم ساده خریداری نموده اید .

اما کاندوم خاردار ژله اي در مقایسه با کاندوم های خاردار یک بار مصرف زمین تا آسمان تفاوت داشته و در زمان دخول بسیار عالی عمل میکنند .

در این مدل از کاندوم ها میزان ضخامت خارهای موجود روی بدنه آن و همچنین نوع ژلاتین بکار رفته در آن کمی نازک تر بوده تا شریک جنسی شما هنگام استفاده از آن دچار درد زیاد نشود. این مدل محصول معمولا در رنگ سفید در بازار موجود است.

کاندوم های خاردار یک بار مصرف بدلیل کیفیت بسیار بد موجب نارضایتی بانوان قرار داشته و همچنین مردان نیز علاقه ای برای خرید دوباره نشان نمیدادند اما کاندوم سلیکونی میتواند بهترین گزینه جایگزین باشد .

برای افزایش شادابی زندگی زناشویی بهتر است افراد از شیوه های دیگری نیز استفاده کنند که میتواند بعنوان یک محرک همچنان آغوش گرم خانواده را تحکیم بخشد .

نحوه ارگاسم جنسی در بانوان وابسته به دیواره های واژن است و هرچقدر بیشتر مورد سایش قرار گیرد میتواند آنها را به اوج لذت نزدیکتر سازد ، این یک ایده جذاب و متفاوت میتواند باشد .

دلایل استفاده از کاندوم ها

زندگی کنونی در جوامع مختلف بشری به طرزی پیش میرود که ما هر روز با شکل جدیدی از بیماری ها روبه میشویم .

کاندوم ها دیگر مثل سابق فقط برای بیماری های خطرناک نظیر ایدز بکار گرفته نمیشوند بلکه با وجود بیماری های جدیدی نظیر کرونا در همین اواخر متوجه میشویم که حتی ذوجین نیز باید کمی اصول بهداشتی را بیشتر از همیشه رعایت کنند و اینکه بروز برخی بیماری ها نظیر هپاتیت که قابل انتقال از راه دهان نیز میباشد ما را کمی نگران تر میکند.

در مواردی شاید مردان زیاد راغب به استفاده از کاندوم ها نباشند اما وقتی فرایند کار را تجزیه و تحلیل کنند به اهمیت آن بیشتر پس خواهند برد .

هر ابزاری با پیشرفت های علمی تکامل پیدا میکند و اینبار این کاندوم ها هستند که در شکل و شمایل جدید تولید گردیده اند .

زادگاه اصلی کاندوم ها آسیای شرقی است زیرا بیماری های ناشی از روابط پر خطر جنسی در آنجا بسیار بالاست . تنوع در ساخت یک محصول میتواند همچنان جذابیت ها را ادامه دهد که کاندوم ها نیز در سالهای اخیر از این رویه پیروی کرده اند .

نحوه استفاده از کاندوم خاردار ژله ای چگونه است ؟

برای استفاده از این نوع  کاندوم ها ما نیاز به همان کاندوم های متداول ساده نیز خواهیم داشت ، به این صورت که ابتدا کاندوم ساده را روی الت قرار داده و سپس کاندوم خاردار ژله ای را قرار میدهیم .

بهتر است کمی از ژل های روان کننده نظیر لوبریکانت نیز جهت لیز خوردگی دهان واژن استفاده کنید .

پس از انزال براحتی میتوانید کاندوم زیرین یکبار مصرف را از الت خود خارج کرده و دور بیاندازید و این کاندوم را نیز با مایع یا شامپو بدن بخوبی شسته و برای استفاده های بعدی در کامد بهداشتی خود نگهداری فرمایید .

خرید کاندوم خاردار ژله ای از داروخانه

ما زیاد مشتاق به قرار دادن چنین محصولاتی در داروخانه هادی طب نبودیم زیرا ما برندهای بسیار مهمی نظیر قرص مگنارگس یا قرص وایمکس را در داروخانه هادی طب پشتیبانی میکنیم و سعی داریم همگام با داروهای نوین پزشکی در حوزه ناتوانی جنسی قدم برداریم اما با توجه به درخواست عده ی زیادی از مشتریان عزیزمان مجبور به قرار دادن این محصول در داروخانه شدیم .

تعداد این دارو در داروخانه هادی طب خیلی زیاد نیس و با توجه به اینکه اکثر داروخانه های سطح شهر نیز این کاندوم را ارایه نمیدهند بنا به تمایل خود میتوانید این کاندوم را از این مکان خریداری فرمایید .

این محصول بهداشتی جنسی نیز در یک کارتن نا متعارف درب منزل شما تحویل داده میشود .بسیار خوشحال خواهیم شد اگر از برندهای ارایه شده در داروخانه هادی طب دیدن فرمایید .

برای سفارش کاندوم خاردار ژله اي (قابل شستشو) اینجا را کلیک کنید.

(تصاویر این محصول قبل از ارسال برای شما از طریق ارتباط واتس آپی ارسال خواهد گردید )

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.8]

هادی طب داروخانه ای برای خرید برندهای مشهور دارویی دنیاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *