نکاتی برای خریدارن دستگاه وکیوم مردانه

همانطور که میدانید دستگاههای وکیوم الت مردان دارای واشر میباشند که نقش اصلی را در کارکرد محصول ارایه میدهند .

بسیاری از کاربران داروخانه هادی طب بما گزارش داده اند که اکثر دستگاههای وکیوم الت پس از مدتی با پاره شدن واشرها از کار می افتند .

مایلیم به شما اطلاع دهیم که در این داروخانه ما روی واشرها کار کرده ایم و از سازندگان محصول خواسته ایم که این نقیضه را برطرف کنند زیرا ما سعی داریم برخلاف عرف های اشتباه موجود در بازار ایران گام برداریم .

همانطور که میدانید دستگاه وکیوم الت دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران است و به شرکت های ایرانی اجازه تولید این دستگاه داده شده است . اما عده ای از آنها نسبت به واشرها خوب عمل نکرده اند .

اگر شما نسخه ای از دستگاه وکیوم الت را قبلا خریداری کرده اید و هم اکنون به دلیل پاره شدن واشر ها دچار مشکل شده اید ما اینجا هستیم و میتوانیم واشر های اصل را در خدمت شما دوستان عزیز با قیمتی پایین تر قرار دهیم تا مجبور به صرف هزینه اضافی نشوید .

واشر دستگاه وکیوم
اهمیت واشر دستگاه وکیوم الت

اهمیت واشرها در دستگاه وکیوم الت

به نقل از تنی چند از مشریان داروخانه هادی طب که قبلا دستگاه وکیوم را از فضای بیرون خریداری کرده اند عنوان میکنند که واشرها حالت کشیدگی نداشته و آنها زمانی که میخواهند واشرها را روی استوانه نصب کنند با پارگی آن مواجه شده اند .

مشکل رایج دوم عدم رعایت تلمبه زدن توسط پمپ دستگاه وکیوم است که دوستان آنقدر پمپ میزنند که واشر در میاد و در این خصوص حتما رعایت فرمایید .

مشکل سوم عدم چرب کردن سر واشر هست که هم به خود واشر آسیب میزنه و هم به پوست الت .

و درنهایت نصب اشتباه قطعات دستگاه که به تمامی بخش ها فشار میاره .

با رعایت تمامی اصول میتوانید شما مدتها از یک دستگاه خریداری شده بخوبی استفاده فرمایید .

اهمیت بهداشت واشر ها

واشر ها بازیگرهای اصلی در دستگاههای وکیوم الت محسوب میشوند زیرا در ارتباط مستقیم با پوست الت تناسلی میباشند .

لازم است حتما شما بعد از هر بار استفاده واشرها را جدا نموده و بخوبی با آب و مایع مناسب شستشو فرمایید .

برای نگهداری دستگاه وکیوم بهترین راه گذاشتن در یک کیسه پلاستیکی است که از نفوظ میکروب ها جلوگیری میکند .

با رعایت نکات بهداشتی نحوه نگهداری وسیله میتوانید از بروز بیماری های عفونی ناخواسته جلوگیری کنید .

خرید دستگاه وکیوم از مکان های مطمئن

ما ایرانی ها معمولا بجای دقت به کیفیت در اولین اقدام به تبلغات کاذب قشنگ گوش میدیم . امیدوارم متوجه شوید که اگر تبلیغات نکنند نمیتوانند فروش بالایی داشته باشند .

ما در داروخانه هادی طب سعی میکنیم به شما آگاهی دهیم که از خرید محصولات جنسی از فضاهای نامعتبر و سایت هایی که با مطالب جذاب سعی در قالب کردن محصولات خود به شما دارند جدا خود داری فرمایید .

در خرید های اینترنتی به رتبه سایت نگاه نکنید !!

مشکل رایج دوم اینه که عزیزان متاسفانه احساس میکنند اگر از اولین سایتی که در جستجوی گوگل نمایش داده شده باید خرید کنند در حالی که مدتی بعد ممکنه اون سایت بدلیل عدم رعایت حقوق مصرف کننده از نتایج گوگل حذف بشه و یا پایین تر بیاد .

سایت های جعلی معمولا هزینه زیادی میکنند که تو رتبه گوگل بالاتر بیان و اینا همانهایی هستند که با بهتره گیری از اطلاعات سایت های دیگر سعی در خود شیرینی دارند .

داروخانه هادی طب در سالهای اخیر هزاران بسته دارویی و دستگاه های توان بخش را به عزیزان ارایه داده که خوشبختانه تا کنون عدم رضایتمندی دیده نمیشه و یا اینکه در مواردی بسیار انگشت شمار است که ما سعی کردیم اعتماد دوباره آنها را با پیشنهادهای بهتر جلب کنیم.

سخن پایانی

ما سعی داریم فضا را همچنان به دور از تبلیغات کاذب ادامه دهیم . مشکلات مردم در شناسایی محصولات برند جنسی بسیار بالاست و فضای دلال گونه نیز به استرس های آنان دامن میزند .

ما سعی میکنیم حداقل ، اطلاعات درست را در اختیار شما قرار دهیم و در تصمیم نهایی شما هیچ دخالتی نخواهیم داشت .

در این بخش به اهمیت واشرها در دستگاه وکیوم الت پرداختیم و این روال را برای محصولات دیگر ادامه خواهیم داد.

امیدواریم روز به روز جامعه ای شادتر را شاهد باشیم …